• home
  • video
  • pas verschenen
  • win!
  • quiz & opvallend

    Video: Dragons vloert Racing in spannende topper

    De spelers van Dragons vieren de goal van Thys.

    Op de voorlaatste speeldag in het hockey heeft Dragons zich verzekerd van de eerste plaats én het bijhorende ticket voor de European Hockey League. In een rechtstreeks duel om de koppositie versloeg het Racing met 1-2. Bekijk een samenvatting van de topper.

    Bekijk een samenvatting van Racing-Dragons (1-2)

    Uitslagen speeldag 21:

    • Racing - Dragons 1-2
    • Gantoise - Beerschot 1-3
    • Herakles - Pingouin 3-4
    • Waterloo - Leiven 3-1
    • Daring - Braxgata 1-3
    • Antwerp - Léopold 1-1
    Stand
      MWVG+-PTN
    1DRAGONS211623913951
    2RACING211533784548
    3LEOPOLD211236634342
    4WATERLOO211173644836
    5BRAXGATA211173624836
    6LEUVEN217113576824
    7DARING21696646024
    8HERAKLES216105587323
    9ANTWERP216123427121
    10BEERSCHOT215115445920
    11PINGOUIN216150407318
    12GANTOISE213144336913