• home
  • video
  • pas verschenen

    Geen winnaar in hockeytopper Racing-Léopold

    In de topper in het hockey hebben Racing en Léopold de punten eerlijk verdeeld. Leider Dragons is dus de winnaar van het weekend met een nipte zege. Bekijk hier een samenvatting van het gelijkspel tussen Racing en Léopold.

    Bekijk een samenvatting van Racing-Léopold (1-1):

    Uitslagen speeldag 14

    • Dragons - Braxgata 1-0
    • Dring - Waterloo 2-4
    • Herakles - Antwerp 2-2
    • Pingouin - Beerschot 2-3
    • Racing - Léopold 1-1
    • Gantoise - Leuven 2-2
    Klassement
      GWVD+-PUNTEN
    1DRAGONS141211642537
    2RACING141013523133
    3LEOPOLD14824353028
    4WATERLOO14752433323
    5DARING14635513623
    6BRAXGATA14653363321
    7HERAKLES14464394416
    8ANTWERP14491304713
    9PINGOUIN144100254912
    10LEUVEN14383334712
    11GANTOISE1429323389
    12BEERSCHOT1429326449