• home
  • video
  • pas verschenen

    Video: Braxgata klopt Antwerp in hockeyderby

    In het hockey heeft Braxgata de belangrijke derby tegen Antwerp gewonnen. Na een doelpuntenfestijn werd het 6-2. Dragons blijft op kop in de rangschikking, het klopte Daring. Bekijk hier alle doelpunten van de speeldag en een samenvatting van Braxgata-Antwerp.

    Bekijk samenvatting van Braxgata - Antwerp (6-2)

    Bekijk de goals van speeldag 12:

    Uitslagen speeldag 12:

    • Dragons - Daring 7-4
    • Gantoise - Herakles 0-3
    • Pingouin - Waterloo 0-7
    • Leopold - Leuven 2-1
    • Braxgata - Antwerp 6-2
    • Racing - Beerschot 5-1
    Stand na speeldag 12:
     TeamGWVG+-Punten
    1DRAGONS121011582531
    2RACING12912482829
    3LEOPOLD12723312824
    4WATERLOO12642382920
    5DARING12525443220
    6BRAXGATA12543313118
    7HERAKLES12453363915
    8ANTWERP12480284012
    9PINGOUIN12480234112
    10LEUVEN12372294211
    11GANTOISE1228220318
    12BEERSCHOT1209321413