• home
  • video
  • pas verschenen
  • win!
  • quiz & opvallend

    Cijfers van de eindrondes in 3e, 4e en provinciale

    De eindrondes in lagere klasse naderen hun ontknoping.

    Op deze pagina bieden we jullie een overzicht van het programma en de uitslagen in de eindrondes op het niveau van derde, vierde, interprovinciaal en eerste provinciale.

    Derde klasse

    Deinze is zonder te spelen de eindwinnaar van de eindronde. Dender en Sporting Hasselt kregen van het BAS geen licentie en blijven in derde klasse.

    Vierde klasse

    eindronde, speeldag 1
    1BorgwormHamoir1-5
    2Sint-NiklaasIngelmunster2-0
    3HarelbekeEsperanza Pelt2-0
    4Twee-Akren Solières1-2
    5Francs BorainsCity Pirates Antwerpen1-1 (4/5)
    6WijgmaalHades4-1
    eindronde, speeldag 2
    7Twee-AkrenAat5-0 ff.
    8St-NiklaasWijgmaal5-1
    9AntwerpenWezet0-2
    10HamoirHarelbeke2-2 (4/3) n.p.
    Eindronde, speeldag 3
    11WezetHamoir0-1
    12Twee-AkrenSt-Niklaas1-3

    Hamoir en Sint-Niklaas spelen volgend seizoen in derde klasse.

    Interprovinciale eindronde

    speeldag 1
    1VosselaarTilleur1-0
    2Wetteren-KwatrechtSolre2-1

    De twee winnaars blijven in vierde klasse. Vosselaar, Tilleur, Wetteren-Kwatrecht en Solre zijn de barragisten uit vierde klasse.

    Speeldag 2
    3DammeTilleur3-0
    4Charleroi-FleurusRC Fosses4-1
    5RichelleBelmont1-1 (3/1)
    6SolreHerk-de-Stad3-2
    Speeldag 3
    7CharleroiDamme2-1
    8SolreRichelle1-1 (5-6 n.p.)

    Charleroi en Richelle spelen volgend seizoen in vierde klasse.

    Speeldag 4
    SolreDamme1-1 (4/5)Damme komt in aanmerking voor promotie

    Provincie Antwerpen

    Eindronde, Ronde 1
    GR KatelijneSchriek3-7
    NijlenKaart1-0
    SchriekGR Katelijne1-2
    KaartNijlen2-1
    Eindronde, ronde 2
    SchriekNijlen1-1
    NijlenSchriek0-0

    Nijlen promoveert naar vierde klasse.

    Provincie Brabant

    Eindronde, ronde 1
    HalleSchaarbeek3-0
    BierbeekStockel0-2
    SchaarbeekHalle1-0
    StockelBierbeek2-1
    Eindronde, finale:
    StockelHalle2-2
    HalleStockel4-1

    Halle stijgt naar vierde klasse.

    Provincie Limburg

    Eindronde, ronde 1
    VlijtingenLutlommel0-0
    Herk-de-StadJeuk0-0
    LutlommelVlijtingen2-2
    JeukHerk-de-Stad2-4
    Eindronde, ronde 2
    VlijtingenHerk-de-Stad2-0
    Herk-de-StadVlijtingen4-1

    Herk-de-Stad mag naar de interprovinciale eindronde.

    Provincie Oost-Vlaanderen

    Eindronde, Ronde 1
    LovendegemMaldegem2-1
    NinoveAppelterre4-0
    MaldegemLovendegem2-0
    AppelterreNinove1-0
    Eindronde, ronde 2
    MaldegemNinove1-0
    NinoveMaldegem2-0

    Omdat RWDM wellicht het stamnummer van Standaard Wetteren (4e klasse) overneemt, is er waarschijnlijk geen bijkomende stijger uit provinciale.

    Provincie West-Vlaanderen

    Eindronde, ronde 1
    WingeneWervik1-0
    WielsbekeDamme0-0
    WervikWingene1-2
    DammeWielsbeke2-1
    Tweede ronde
    WingeneDamme1-3

    Damme gaat naar de interprovinciale eindronde.

    Testmatchen West-Vlaanderen
    VlamertingeDe Ruiter1-1 (5-4)
    WielsbekeVlamertinge0-0
    De RuiterWielsbeke0-2

    Vlamertinge, De Ruiter en Wielsbeke waren gedeeld vijfde geëindigd en maakten onder elkaar uit wie als vierde mag deelnemen aan de eindronde. Uiteindelijk mag Wielsbeke met  Wingene, Wervik en Damme naar de eindronde.