• home
  • video
  • pas verschenen

    Uitslagen eerste ronde Beker van België

    In de Beker van België werd het voorbije weekend de eerste ronde afgewerkt. Bekijk hier alle uitslagen.

    1. Adinkerke - Zwevegem 3-0

    2. Westkapelle - Wervik 1-0

    3. Nieuwkerke - Ingelmunster 1-3

    4. Oostduinkerke - Boezinge 1-3

    5. Wielsbeke - RC Waregem 2-2 (str. 8-7)

    6. E. Brugge - Harelbeke 1-6

    7. Estaimbourg - VK Westhoek 0-3

    8. Antoinien - Oostnieuwkerke 1-1 (str. 2-3)

    9. Meulebeke - Helkijn 2-1

    10. RC Lauwe - De Ruiter Roeselare 0-4

    11. Langemark - Wingene 1-2

    12. Rumbeke - Vlamertinge 2-1

    13. Toekomst Menen - Molenbaix A 15-1

    14. Knokke - Peruwelz FC 4-0

    15. Eernegem - Anvaing 7-1

    16. Warcoing vrij

    17. Sparta Petegem - Eine 4-1

    18. Gavere-Asper - Jong Lede 0-2

    19. Kruibeke - Sint-Gillis-Waas 2-4

    20. Wetteren-Kwatrecht - KV Sint-Gillis 6-0

    21. Klinge - Ronse 0-4

    22. Dikkelvenne - Berlare 3-6

    23. Nazareth-Eke - Standaard Wetteren 1-6

    24. Appelterre - Sint-Niklaas 1-3

    25. Hamme-Zogge - Lovendegem 0-2

    26. TK Meldert - Laarne-Kalken 2-2 (str. 4-3)

    27. Ursel - RC Lebbeke 0-1

    28. FC Merelbeke - Acrenoise 2-1

    29. Melsele - Ninove 1-2

    30. Zelzate - Lochristi 4-2

    31. Herenthout - Duffel 0-3

    32. Beerschot-Wilrijk - Wuustwezel 4-0

    33. Antonia - Lyra 0-1

    34. Zwarte Leeuw - Grasheide 7-0

    35. Sint-Lenaarts - Poederlee 6-0

    36. Tisselt - Berlaar-Heikant 3-1

    37. Vosselaar - Mariekerke 3-3 (str. 4-2)

    38. KFC Sint-Job - Herentals 0-1

    39. Puurs - Schoten 0-1

    40. Kessel - FC De Kempen 2-2 (str. 5-4)

    41. Retie - City Pirates Antwerpen 1-3

    42. Schelle Sport - Ternesse Wommelgem 0-6

    43. Witgoor Dessel - FC Turnhout 2-2 (str. 3-5)

    44. Horendonk - Gierle 3-2

    45. Sporting Brussel - Crossing Schaerbeek  2-3

    46.  Oudergem - Wolvertem 0-6

    47. Borght - Huizingen 2-0

    48. Rebecq - FC Perk 5-0

    49. Sterrebeek - SK Leeuw  1-2

    50. Union Lovenjoel - Chastre 2-0

    51. Betekom - Tempo Overijse 0-2

    52. Jeun. Aische - Renaissance Schaarbeek 0-3

    53. Ganshoren - Grand-Leez 0-1

    54. Pepingen - Vissenaken 2-0

    55. FC Baal - Leopold Ukkel 0-0 (str. 4-2)

    56. Rixensart - Mazenzele 2-0

    57. FC Meux - Sint-Jozef Londerzeel 5-1

    58. Wijgmaal - Black Star FC 5-0

    59. Stade Evere - Stade Bierbeek 2-2 (str. 3-4)

    60. Kampelaar - RC Waterloo 0-2

    61. Jemeppe - Namen 1-13

    62. Montignies - Flénu 2-0

    63. Chatelet - Spy B 2-1

    64. FC Fosses - Beaumont 5-1

    65. Ransart - Arquet 2-0

    66. L'Entité Floreffe - Charleroi Fleurus 1-7

    67. Gosselies - Tamines 0-0 (str. 3-4)

    68. Pont-à-Celles Buzet - Couvin Mariembourg 2-4

    69. Saint-Ghislain - Onhaye 1-0

    70. Manage - Beloeil 1-2

    71. Solré Sambre - US Beauraing 2-1

    72. Flawinne - Entente Binche 0-2

    73. FC Ligny - Grand Reng 0-0 (str. 3-1)

    74. RFC Rhisnois - Union Enité Estinnes 2-1

    75. Herk-de-Stad - Zonhoven VV 1-2

    76. Lutlommel - Wellen 4-0

    77. Neeroeteren-Maaseik - Esperanza Pelt 0-4

    78. Helchteren - Brustem 2-1

    79. Leopoldsburg - Reppel 0-0 (str. 3-4)

    80. Bree - Melosport Zonhoven 1-2

    81. Apollo 74 Gellik - Vlijtingen 1-1 (str. 0-3)

    82. Lindelhoeven - Spouwen-Mopertingen 0-4

    83. Nieuwerkerken - Tessenderlo 0-4

    84. Lummen - Beringen 0-5

    85. Bilzen-Waltwilder - Halen 3-1

    86. Termien - RC Hades 0-5

    87. Elsaute B - Patro Lensios 1-5

    88. Seraing Athl. - Wanze-Bas-Oha 4-0

    89. Stade Disonais - Retinne 4-3

    90. Stade Waremme A - Fizoise 3-0

    91. Richelle - Hannuit 5-0

    92. Oheytois - Herstal 0-2

    93. FC Hoei - Condruzien 0-2

    94. Beaufays - RC Amay 1-0

    95. Tilleur - Assesse 3-0

    96. Cornesse - Hamoir 0-7

    97. FC Luik - Momalle 5-0

    98. Stade Waremme B - Solières 0-0 (str. 5-3)

    99. Aywaille - Stockay-Marfusée 4-3

    100. Moelingen - Raeren 1-5

    101. La Roche - Aubange 7-0

    102. Leglise - Nassogne 2-4

    103. Oppagne-Wéris - Wallonia Club Sibret 1-2

    104. FC Eprave - Paliseul 0-0 (str. 5-3)

    105. Fouches - Ethe Belmont 1-5

    106. Bastenaken - Rochefort 0-2

    107. Champlon - Vaux 3-1

    108. Longlier - Bièvre 3-0

    109. Givry - Freylange 8-0

    110. Sartoise - Bertrix 1-8

    111. Aarlen - Wellin 2-1

    112. Mormont - Meix-devant-Virton 3-0