• home
  • video
  • pas verschenen
  • win!
  • quiz & opvallend

    Uitslagen 3e ronde Beker van België voetbal

    Dit weekend is de derde ronde afgewerkt in de Beker van België voetbal. Bekijk hier alle uitslagen.

    169. K.Rupel Boom FC - FC.Ganshoren 4-1
    170. FC.Suryoyes Bruxellois - K.SV.De Ruiter Roeselare 2-4
    171. R.RC.Hamoir - Torhout 1992 KM. 1-4
    172. Crossing Schaerbeek Evere - FC.V.Dender E.H. 2-0
    173. K.FC.Izegem - K.Lyra TSV. 3-0
    174. K.V. Turnhout - Union Royale Namur 0-0 (2/3)
    175. Stade Disonais - KV.Woluwe-Zaventem 0-3
    176. R.Union St.-Gilloise - R.STandard FC.Bièvre 2-1

    177. K.SK.Bree - K.SC.Grimbergen 0-0 (0/2)
    178. R.OC.Rochois - Spouwen-Mopertingen 1-5
    179. K.Witgoor Sport Dessel - K.SV.Bornem 1-2
    180. K.Eendracht FC.Zoersel - K.VK. Ieper 0-4
    181. FC.Jeun.Lorr.Arlonaise - FC.Bleid-Gaume 2-0
    182. R.US.Genly-Quevy 89 - K.FC.Sparta Petegem 2-1
    183. Vigor Wuitens Hamme - Cité Sport Grace-Hollogne 3-0
    184. K.RC.Mechelen - K.VK.Beringen 6-1

    185. RFC.Turkania Faymonville - S.V.V.Damme 3-3 (7/6)
    186. K.FC.Langemark - U.R.La Louvière Centre 0-4
    187. K.SK.Maldegem - K.Bocholter VV. 0-1
    188. R.U.Walonne Ciney - R.RC.Longlier 4-1
    189. R.OC.Meix-Dt-Virton - K.MSK.Deinze 1-4
    190. K.ESK.Leopoldsburg - K.SK.Ronse 0-2
    191. Exc.Veldwezelt - Tempo Overijse 0-2
    192. R.FC.Meux - K.SK.Hasselt 0-1

    193. R.ES.Acrenoise - K.FC.De Kempen T.L. 1-2
    194. R.FC.Spy - K.Olsa Brakel 1-6
    195. K.FC.St.-Lenaarts - K.Berchem Sport 2004 0-0 (4/3)
    196. K.Diegem Sport - K.FC.Duffel 1-1 (4/3)
    197. K.Vlijtingen VV. - Hoogstraten VV. 0-2
    198. R.Geants Athois - CS.Onhaye 4-0
    199. Racing Butsel - Merksem-Antw. Noord SC. 0-0 (2/4)
    200. R.ES.Couvin-Mariembourg - K.SV.Temse 0-3

    201. VK.Liedekerke - K.VV.Coxyde 1-5
    202. Verbroed.Geel-Meerhout - R.FC.de Liège 0-2
    203. K.VK.Tienen - K.Sint-Eloois-Winkel Sp. 1-1 (5/4)
    204. K.SC.Wielsbeke - R.Excelsior Virton 0-5
    205. K.Standaard Wetteren - R.FC.Tilleur St.-Gilles 1-1 (2/3)
    206. R.FC.Tournai - K.Racing Waregem 2-0
    207. R.FC.Un.La Calamine Rapide - Club Lebbeke 1-0
    208. SV.Voorde - Heppig.-Lambusart-Fleurus 1-1 (5/3)

    209. K.Patro Eisden Maasmech. - K.BS.Poperinge 3-2
    210. K.VC.Jong Lede - R.CS.Verviétois 1-0
    211. U.St-Ghisl.Tertre-Hautr. - R.Ent.Bertrigeoise 0-4
    212. FC.Pepingen - R.Cappellen FC. 1-0
    213. R.RC.Mormont - R.FC.Huy 0-3
    214. FC.Charleroi - Sp.Espoir Jemeppe 5-0