• home
  • video
  • pas verschenen
  • win!
  • quiz & opvallend

    Uitslagen 2e ronde Beker van België voetbal

    Dit weekend is de tweede ronde afgewerkt in de Beker van België voetbal. Bekijk hier alle uitslagen.

    GROEP 1

    113. K.VK.Ieper - Olympic de Warcoing 6-2
    114. SK.Eernegem - K.Sint-Eloois-Winkel Sp. 0-5
    115. K.SC.Menen - K.BS.Poperinge 2-3
    116. K.De Noordstar Heule - K.SC.Wielsbeke 1-3
    117. K.SC.Blankenberge - K.SV.De Ruiter Roeselare 0-2
    118. R.SC.Templeuvois - S.V.V.Damme 2-3
    119. K.FC.Langemark - R.US.Herseautoise 2-0

    GROEP 2

    120. K.SK.Lebbeke - K.SK.Maldegem 3-3 (5/6)
    121. R.ES.Acrenoise - R.RC.Wetteren-Kwatrecht 3-2
    122. SV.Voorde - K.E.Appelterre-Eichem 1-1 (5/4)
    123. SK.Berlare - K.VC.Jong Lede 2-2 (4/5)
    124. R.RC.Gent-Zeehaven - Rapide Club Lebbeke 1-2
    125. U.St-Ghisl.Tertre-Hautr. - Thor Kokerij-Meldert 2-1
    126. VC.Eendracht Houtem - R.FC.Tournai 0-3
    127. K.FC.Sparta Petegem - K.FC.Merelbeke 2-0

    GROEP 3

    128. VC.Herentals - K.Witgoor Sport Dessel 1-1 (6/7)
    129. K.FC.St.-Lenaarts - K.Ternesse VV.Wommelgem 3-2
    130. K.FC.Duffel - FC.Turnhout 2-1
    131. Merksem-Antw. Noord SC. - K.Sint-Job FC. 3-0
    132. K.FC.Zwarte Leeuw - K.Lyra TSV. 1-1 (2/4)
    133. K.FC.De Kempen T.L. - K.Retie SK. 2-1
    134. K.SK.Wavria - K.Eendracht FC.Zoersel 2-3

    GROEP 4

    135. Racing Butsel - SC.Beauvechain 6-0
    136. Sporting Eizeringen - VK.Liedekerke 1-2
    137. Crossing Schaerbeek Evere - K.SK.Halle 1-1 (5/3)
    138. R.Léopold Uccle FC. - FC.Pepingen 1-4
    139. K.FC.Herent - Tempo Overijse 0-8
    140. FC.Ganshoren - VC.Bekkevoort 2-0
    141. K.SL.L. Ternat - FC. - Suryovyes Bruxellois 0-1

    GROEP 5

    142. K.VK.Beringen - K.Esperanza Neerpelt 1-1 (4/3)
    143. K.SK.Hasselt - K.Everbeur Sport Averbode 3-0
    144. K.Vlijtingen VV. - FC.Torpedo Hasselt 3-1
    145. K.ESK.Leopoldsburg - K.Lutlommel VV. 4-1
    146. K.Overpeltse VV. - K.SK.Bree 0-3
    147. K.Sportclub Tongeren - Spouwen-Mopertingen 1-4
    148. Exc.Veldwezelt - K.VV.Weerstand Koersel 1-0

    GROEP 6

    149. Union Royale Namur - JS.Taminoise 5-1
    150. R.ES.Couvin-Mariembourg - CS.Entité Manageoise 4-0
    151. R.US.Genly-Quevy 89 - R.W.Walhain CG. 2-0
    152. CS.Onhaye - R.Léopold Club Mesvinois 3-0
    153. R.U.S.Loyers - R.FC.Spy 2-2 (0/3)
    154. R.FC.Meux - R.OC.de Charleroi-March. 6-4
    155. SC.Montignies - Sp.Espoir Jemeppe 0-3
    156. R.SP.Bosquetia Frameries - FC.Charleroi 3-8

    GROEP 7

    157. R.RC.Hamoir - R.FC.Warnant 3-2
    158. R.FC.Hannutois - R.FC.de Liège 0-4
    159. Cité Sport Grace-Hollogne - R.CS.Verlaine 2-2 (5/4)
    160. R.FC. 1912 Raeren - R.FC.Tilleur St.-Gilles 1-1 (3/2)
    161. Stade Disonais - R.Aywaille FC. 1-1 (3/2)
    162. R.Sprimont Comblain - RFC.Turkania Faymonville 1-2

    GROEP 8

    163. R.RC.Longlier - R.SC.Habay-La-Neuve 3-1
    164. R.OC.Rochois - R.US.Givry 0-6
    165. R.RC.Mormont - Un.R.St-Louis-Saint-Léger 2-1
    166. R.All.FC.Oppagne-Wéris - FC.Jeun.Lorr.Arlonaise 1-2
    167. R.Standard FC.Bièvre - US.Beauraing 61 3-2
    168. R.OC.Meix-Dt-Virton - R.US.Sartoise 1-0