• home
  • video
  • pas verschenen

    De startlijst van E3-Harelbeke

    RadioShack-Nissan-Trek
    1. Fabian Cancellara (Zwi); 2. Daniele Bennati (Ita); 3. Tony Gallopin (Fra); 4. Markel Irizar (Spa); 5. Jesse Sergent (NZl); 6. Yaroslav Popovych (Oek); 7. Hayden Roulston (NZl); 8. Gregory Rast (Zwi)
    BMC Racing Team
    11. Philippe Gilbert; 12. Alessandro Ballan (Ita); 13. Marcus Burghardt (Dui); 14. George Hincapie (USA); 15. Thor Hushovd (Nor); 16. Adam Blythe (Aus); 17. Michael Schär (Zwi); 18. Greg Van Avermaet
    Lotto-Belisol
    21. Lars Bak (Den); 22. Sander Cordeel; 23. Jens Debusschere; 24. Gert Dockx; 25. Maarten Neyens; 26. Vicente Reynes (Spa); 27. Frederique Robert; 28. Frederik Willems
    Omega Pharma-QuickStep
    31. Tom Boonen; 32. Michael Kwiatkowski (Pol); 33. Sylvain Chavanel (Fra); 34. Matteo Trentin (Ita); 35. Iljo Keisse; 36. Niki Terpstra (Ned); 37. Guillaume Van Keirsbulck; 38. Stijn Vandenbergh
    AG2R-La Mondiale
    41. Manuel Belletti (Ita); 42. Gregor Gazvoda (Slo); 43. Steve Houanard (Fra); 44. Kristof Goddaert; 45. Sebastien Hinault (Fra); 46. Romain Lemarchand (Fra); 47. Lloyd Mondory (Fra); 48. Boris Shpilevski (Rus)
    Astana
    51. Assan Bazayev (Kaz); 52. Borut Bozic (Slo); 53. Dmitriy Gruzdev (Kaz); 54. Jacopo Guarnieri (Ita); 55. Maxim Iglinskiy (Kaz); 56. Valentin Iglinskiy (Kaz); 57. Dmitriy Muravyev (Kaz); 58. X
    Euskaltel-Euskadi
    61. X; 62. Ricardo Garcia (Spa); 63. Gorka Izaguirre (Spa); 64. Jon Izaguirre (Spa); 65. Juan Jose Oroz (Spa); 66. Ruben Perez (Spa); 67. Adrian Saez (Spa); 68. Pablo Urtasun (Spa)
    FDM-BigMat
    71. William Bonnet (Fra); 72. David Boucher (Fra); 73. Anthony Geslin (Fra); 74. Frédéric Gueson (Fra); 75. Yauheni Hutarovich (WRu); 76. Geoffrey Soupe (Fra); 77. Matthieu Ladagnous (Fra); 78. Dominique Rollin (Can)
    GreenEdge
    81. Baden Cooke (Aus); 82. Jens Keukeleire; 83. Jens Mouris (Ned); 84. Sebastian Langeveld (Ned); 85. Travis Meyer (Aus); 86. Aidis Kruopis (Lit); 87. Svein Tuft (Can); 88. Matthew Wilson (Aus)
    Katusha Team
    91. Xavier Florencio (Spa); 92. Oscar Freire (Spa); 93. Simon Spilak (Slo); 94. Mikhail Ignatiev (Rus); 95. Vladimir Isaichev (Rus); 96. Alexander Kristoff (Nor); 97. Aliaksandr Kuschynski (WRu); 98. Luca Paolini (Ita)
    Lampre-ISD
    101. Grega Bole (Slo); 102. Vitaliy Buts (Oek); 103. Davide Cimolai (Ita); 104. Massimo Graziano (Ita); 105. Danilo Hondo (Dui); 106. Yuriy Krivtsov (Oek); 107. X; 108. Davide Vigano (Ita)
    Liquigas-Cannondale
    111. Maciej Bodnar (Pol); 112. Mauro Da Dalto (Ita); 113. Tiziano Dall’Antonia (Ita); 114. Edward King (USA); 115. Kristjan Koren (Slo); 116. Alan Marangoni (Ita); 117. Daniel Oss (Ita); 118. Peter Sagan (Svk)
    Movistar Team
    121. Enrique Sanz (Spa); 122. Imanol Erviti (Spa); 123. Jesus Herrada (Spa); 124. Ignatas Konovalovas (Lit); 125. Pablo Lastras (Spa); 126. Jose Joaquin Rojas (Spa); 127. Francisco Ventoso (Spa); 128. Giovanni Visconti (Ita)
    Rabobank
    131. Carlos Barredo (Spa); 132. Lars Boom (Ned); 133. Matti Breschel (Den); 134. Jos van Emden (Ned); 135. Bram Tankink (Ned); 136. Maarten Tjallingii (Ned); 137. Dennis van Winden (Ned); 138. Maarten Wynants
    Team Sky
    141. X; 142. Bernhard Eisel (Oos); 143. Edvald Boasson Hagen (Nor); 144. X; 145. Jeremy Hunt (GBr); 146. Christian Knees (Dui); 147. Ian Stannard (GBr); 148. Christopher Sutton (Aus)
    Garmin-Barracuda
    151. Heinrich Haussler (Aus); 152. Andreas Klier (Dui); 153. Martijn Ma askant (Ned); 154. David Millar (GBr); 155. Alex Rasmussen (Den); 156. Jacob Rathe (Nor); 157. Johan Vansummeren; 158. Sep Vanmarcke
    Team Saxo Bank
    161. Kasper Klostergaard (Den); 162. Karsten Kroon (Ned); 163. Anderq Lund (Den); 164. Jaroslaw Marycz (Pol); 165. Michael Morkov (Den); 166. Lucas Sebastian Haedo (Arg); 167. Matteo Tosatto (Ita); 168. Troels Vinther (Den)
    Vacansoleil-DCM
    171. Stijn Devolder; 172. Gustav Erik Larsson (Zwe); 173. Björn Leukemans; 174. Marco Marcato (Ita); 175. Wouter Mol (Ned); 176. Martin Mortensen (Den); 177. Mirko Selvaggi (Ita); 178. Frederik Veuchelen
    Accent Jobs-Willems Veranda’s
    181. Andy Cappelle; 182. Wim De Vocht; 183. Rob Goris; 184. Leif Hoste; 185. Gregory Habeaux; 186. Staf Scheirlinckx; 187. Arnoud van Groen (Ned); 188. James Vanlandschoot
    Cofidis
    191. Edwig Cammaerts; 192. Leonardo Duque (Col); 193. Julien Fouchard (Fra); 194. Egoitz Garcia (Spa); 195. Jan Ghyselinck; 196. Adrien Petit (Fra); 197. Aleksejs Saramotins (Let); 198. Nico Sijmens
    Farnese Vini-Selle Italia
    201. Luca Ascani (Ita); 202. Thomas Bertolini (Ita); 203. Pier Paolo De Negri (Ita); 204. Elia Favelli (Ita); 205. Oscar Gatto (Ita); 206. Kevin Hulsmans; 207. Luca Mazzanti (Ita); 208. Filippo Pozzato (Ita)
    Landbouwkrediet-Colnago
    211. Frederic Amorison; 212. Koen Barbé; 213. Dirk Bellemakers (Ned); 214. Bert De Waele; 215. Sebastien Delfosse; 216. Kurt Hovelynck; 217. Baptiste Planckaert; 218. Davy Commeyne
    Project 1t4i
    221. Bert De Backer; 222. Koen de Kort (Ned); 223. John Degenkolb (Dui); 224. Dominic Klemme (Dui); 225. Ramon Sinkeldam (Ned); 226. Tom Stamsnijder (Ned); 227. Ronan van Zandbeek (Ned); 228. Tom Veelers (Ned)
    Team Europcar
    231. Yukiya Arashiro (Jap); 232. Mathieu Claude (Fra); 233. Vincent Jérôme (Fra); 234. Damien Gaudin (Fra); 235. Alexandre Pichot (Fra); 236. Sebastien Turgot (Fra); 237. David Veilleux (Can); 238. Thomas Voeckler (Fra)
    Topsport Vlaanderen-Mercator
    241. Pieter Jacobs; 242. Stijn Neirynck; 243. Jelle Wallays; 244. Preben Van Hecke; 245. Steven Van Vooren; 246. Sven Vandousselaere; 247. Pieter Vanspeybrouck; 248. Zico Waeytens