meest recent
- 18/03LIVE: Vijf vluchters hebben mooie voorsprong in lastige openingsrit in Ronde van Catalonië
- 18/03Peter Vandenbempt zag hoe Ronny Deila zichzelf verloor bij Club Brugge: "Hij begreep het instituut niet"
- 18/03Kijk vanavond naar Extra Time met Jan Boskamp en Gunther Schepens
- 18/03POLL Wielerclub Wattage: wat is de strafste wielerstoot van deze week?
- 18/033 of 4 duels tussen Van Aert en Van der Poel, lang wachten op Evenepoel en Pogacar: programma van de toprenners
- 18/03BEKIJK: Wout Alleman klopt Nino Schurter en triomfeert in 1e rit van Cape Epic: "Gewonnen op intuïtie"
- 18/03BEKIJK: Kampioen Denver onderuit na buzzer beater van Irving, ook Adebayo verschalkt de shot clock
- 18/03Krijgt salonremise nog een staartje? Bondsparket viseert Westerlo: "Kunnen dit niet blauwblauw laten"
- 18/03Bekijk de goals uit Antwerp - Union (1-1)
- 18/03Bekijk de goals uit KAA Gent – Charleroi (5-0)
- 18/03Bekijk Sportweekend van 17 maart
- 18/03Bekijk de goals uit STVV - Club Brugge (2-1)
- 18/03Bekijk de goal uit OH Leuven - KV Mechelen (1-0)
- 18/03Bekijk de goal uit Anderlecht - KV Kortrijk (0-1)
- 18/03Bekijk de goals uit Standard - Eupen (4-0)
- 17/03Vanhaezebrouck over slotfase Westerlo: "Misschien heeft verleden van Westerlo-coach er iets mee te maken"
Dit zijn de deelnemers aan het BK voor mannen en vrouwen elite
Vandaag gaat het Belgische peloton in Anzegem op zoek naar opvolgers voor Tim Merlier en Jesse Vandenbulcke. Bekijk hier de deelnemerslijsten van het Belgisch kampioenschap bij de mannen elite en dames elite.
Deelnemers bij de mannen (start 12u):
Alpecin-Fenix: 1. Tim Merlier; 2. Dries De Bondt; 3. Floris De Tier; 4. Roy Jans; 5. Jimmy Janssens; 6. Senne Leysen; 7. Jonas Rickaert; 8. Diether Sweeck; 9. Otto Vergaerde; 10. Gianni Vermeersch; 11. Louis Vervaeke
Lotto-Soudal: 12. Sander Armée; 14. Jasper De Buyst; 15. Thomas De Gendt; 16. Stan Dewulf; 17. Frederik Frison; 18. Philippe Gilbert; 20. Nikolas Maes; 21. Remy Mertz; 22. Gerben Thijssen; 23. Tosh Van der Sande; 24. Brent Van Moer; 25. Harm Vanhoucke; 26. Florian Vermeersch; 27. Jelle Wallays; 28. Tim Wellens
Deceuninck-Quick Step: 29. Tim Declercq; 30. Dries Devenyns; 32. Iljo Keisse; 33. Yves Lampaert; 34. Pieter Serry; 35. Stijn Steels; 36. Bert Van Lerberghe; 37. Mauri Vansevenant
CCC: 39. Greg Van Avermaet; 40. Gijs Van Houcke; 41. Nathan Van Hooydonck; 42. Guillaume Van Keirsbulck
Cofidis: 43. Piet Allegaert; 44. Dimitri Claeys; 45. Kenneth Vanbilsen; 46. Julien Vermote
Israel-Start Up Nation: 47. Jenthe Biermans; 48. Ben Hermans; 49. Tom Van Asbroeck
Sunweb: (50. Tiesj Benoot); 51. Ilan Van Wilder
AG2R: 52. Lawrence Naesen; 53. Oliver Naesen; 54. Stijn Vandenbergh
Jumbo-Visma: 55. Laurens De Plus; 57. Maarten Wynants
Bahrein-Mc Laren: 58. Dylan Teuns
EF Pro Cycling: 59. Jens Keukeleire; 60. Sep Vanmarcke
Movistar: 61. Jürgen Roelandts
Trek-Segafredo: 63. Jasper Stuyven; 64. Edward Theuns
UAE Team Emirates: 65. Jasper Philipsen
Astana: 66. Laurens De Vreese
Circus-Wanty Gobert: 67. Jan Bakelants; 68. Alfdan De Decker; 69. Aimé De Gendt; 70. Jasper De Plus; 71. Ludwig De Winter; 72. Thomas Degand; 73. Tom Devriendt; 74. Timothy Dupont; 76. Xandro Meurisse; 77. Kevin Van Melsen; 78. Pieter Vanspeybrouck; 79. Loïc Vliegen
Sport Vlaanderen-Baloise: 80. Cedric Beullens; 81. Amaury Capiot; 82. Kenny De Ketele; 84. Lindsay De Vylder; 85. Gilles De Wilde; 86. Kevin Deltombe; 87. Robbe Ghys; 88. Milan Menten; 89. Julian Mertens; 90. Edward Planckaert; 91. Emiel Planckaert; 92. Thomas Sprengers; 94. Aaron Van Poucke; 95. Kenneth Van Rooy; 97. Jordi Warlop; 98. Sasha Weemaes; 99. Thimo Willems
Bingoal-Wallonie Bruxelles: 100. Jonas Castrique; 101. Sean De Bie; 102. Laurens Huys; 103. Kevyn Ista; 104. Eliot Lietaer; 105. Arjen Livyns; 106. Kenny Molly; 108. Dimitri Peyskens; 109. Baptiste Planckaert; 110. Ludovic Robeet; 111. Franklin Six; 112. Lionel Taminiaux; 114. Jelle Vanendert
Tarteletto-Isorex: 115. Jordy Bouts; 116. Stijn De Bock; 117. Maxime De Poorter; 118. Jonas Goeman; 119. Thomas Joseph; 120. Gianni Marchand; 121. Jacob Relaes; 122. Lennert Teugels; 123. Elias Van Breussegem; 124. Julien Van Den Brande; 125. Michael Van Staeyen; 126. Maxime Vantomme; 127. Enzo Wouters
Pauwels Sauzen-Bingoal: 128. Eli Iserbyt; 129. Laurens Sweeck; 130. Toon Vandenbosch; 131. Dieter Vanthourenhout; 132. Michael Vanthourenhout
Telenet-Baloise Lions: 133. Jim Aernouts; 134. Thijs Aerts; 135. Toon Aerts; 136. Nicolas Cleppe
B&B Hotels-Vital Concept: 138. Frederik Backaert; 139. Kris Boeckmans; 140. Bert De Backer; 141. Jens Debusschere; 142. Jonas Van Genechten
Beat Cycling Club: 143. Yves Coolen; 144. Stefano Museeuw; 145. Guillaume Seye
Natura4Ever-Roubaix-Lille Métropole: 146. Mathias De Witte; 147. Tom Dernies; 148. Maximilien Picoux; 149. Emiel Vermeulen
Team Arkéa-Samsic: 150. Benjamin Declercq; 151. Christophe Noppe
Team SKS-Sauerland: 152. Abram Stockman; 153. Michiel Stockman
Total-Direct Energie: 154. Dries Van Gestel
Wallonie-Bruxelles Development Team: 155. Marvin Tasset XSpeed: 156. Wim Reynaerts EvoPro Racing 157. Jeroen Eyskens
Hagens Berman Axeon: 158. Jens Reynders
Hollebeekhoeve CT: 159. Jens Adams.
Zonder Wout van Aert
Zoek niet naar Wout van Aert. De beste Belgische renner van het moment last na zijn sterke Tour een korte pauze in om op adem te komen voor het wereldkampioenschap later deze week.
Vrijdag komt Van Aert in Italië aan de start als een van de favorieten voor het WK tijdrijden, zondag maakt hij kans op de regenboogtrui in de wegrit.
Deelnemers bij de vrouwen (start 9.30u):
Lotto Soudal Ladies: 1. Jesse Vandenbulcke; 2. Alana Castrique; 3. Annelies Dom; 4. Lotte Kopecky; 5. Lone Meertens; 6. Julie Van De Velde
Chevalmeire Cycling Team: 8. Nathalie Bex; 9. Demmy Druyts; 11. Lenny Druyts; 13. Kelly Van Den Steen
Doltcini-Van Eyck Sport: 14. Mieke Docx; 15. Kaat Hannes; 16. Jade Lenaers; 17. Dina Scavone; 18. Justine Vromane Multum Accountants 19. Amber Aernouts; 20. Lara Defour; 21. Fien Delbaere; 24. Kim Van Den Steen
Lviv Cycling Team: 26. Ellen Feytens; 27. Femke Verstichelen
Team Ciclismo Mondial: 28. Sanne Cant; 29. Loes Sels; 30. Karen Verhestraeten; 31. Jinse Peeters; 32. Kiona Crabbé
NXTG Racing: 33. Shari Bossuyt
Boels-Dolmans: 35. Jolien D'hoore
CCC-Liv: 36. Valerie Demey
Ciclotel: 37. Kim De Baat
Autoglas Wetteren 41. Liliane Leenknegt; 42. Perrine Sadoine; 43. Aiko Uyttenhove; 44. Florelien Van De Velde
Entente Cycliste de Wallonie: 47. Mieke Leeman; 50. Sarah Vloesmans
Illy-Bikes: 52. Isabelle Beckers; 54. Ditte Lenseclaes; 55. Tiana Troch; 56. Karen Verdonck
BNS Technics: 58. Jana Dobbelaere; 59. Fien Van Eynde
Keukens Redant: 63. Luca De Langhe; 65. Evelien Debboudt; 66. Lensy Debboudt; 67. Glacia Dhont; 68. Brenda Goessens; 69. Amber Lacompte; 71. Evy Roelen; 72. Evy Tillaert; 73. Katie Van Geyte; 74. Elise Vander Sande; 75. Maaike Vanderstraeten
Waasland-Security: 77. Delphine Brits; 78. Caren Commissaris; 79. Marijke De Smedt; 80. Naïka De Neef; 82. Lotte Popelier; 84. Fleur Vandecaveye
Isorex: 85. Margot Bourguignon; 88. Yasmine De Wulf; 89. Camille Delestrait; 90. Marjolein Moreau; 91. Silke D'Hont: 93. Celien Van Damme
De Sprinters Malderen: 95. Marjon Claus; 96. Lies De Vleminck; 97. Julie Debock; 101. Maxime Roes; 102. Sarah Ten Hartog; 103. Mente Taveirne; 104. Laura Van Geyt
Ladies Team HOZ Beveren: 107. Nicky Apers; 109. Herlinde Coudeville; 111. Malou Van Hooste; 112. Marie Vandendriessche
Antwerpen: 115. Fauve Bastiaenssen; 116. Marjolijn Boerjan; 119. Erin Hoefkens; 122. Liene Meeusen; 124. Tine Rombouts; 125. Marthe Truyen; 126. Ellen Van Loy; 128. Yana Van Staeyen; 130. Suzanne Verhoeven
Vlaams-Brabant: 134. Maurine Ricour; 136. Britt Verbeeck FCWB: 138. Fiona Mertens; 139. Allison Zava; 140. Alice Pirard
Limburg: 141. Sophie Brouckaert; 142. Esmée Gielkens; 143. Brenda Kaczmarczyk; 144. Tiana Poffé; 146. Laura Verdonschot
Oost-Vlaanderen: 149. Fien De Paepe; 150. Nele De Vos; 151. Alicia Franck; 154. Lien Lanssens; 155. Laure Michels; 157. Nele Van Assche; 158. Kim Van De Putte; 159. Noémi Van Der Borght; 160. Nele Venneman; 162. Nathalie Verschelden
West-Vlaanderen: 164. Daphné Acke; 165. Axelle Bellaert; 168. Anse Debaere; 169. Stefanie Deceuninck; 170. Nicky Degrendele; 171. Bonnie Delanote; 172. Paquita Derie; 175. Jan Teirlinck; 178. Joyce Vanderbeken; 179. Leonie Vanderjeugt: 180. Saartje Vandenbroucke; 181. Fenna Vanhoutte; 183. Eva Vermeersch.
Live op Sporza
U kunt het Belgisch kampioenschap van start tot finish volgen op onze website, in onze app en op televisie. De uitzending van de vrouwen begint om 11.20u op Canvas. Voor de strijd bij de mannen moet u om 14.30u op Eén zijn.