Team Sky en Bradley Wiggins kregen vandaag nog voor de laatstet rit naar de Champs-Elysées hoog bezoek. Niemand minder dan de Amerikaanse spurtlegende Maurice Greene kwam langs om zijn felicitaties persoonlijk over te maken.
Het hoeft geen betoog dat de renners de verrassing konden smaken. Bernhard Eisel laat ons meegenieten van de ontmoeting tussen de eerste Britse Tourwinnaar en de olympische kampioen van Sydney 2000 op de 100 meter.
#mauricegreene on our bus today. Brad's words: F... Yeah - Maurice Greene! twitter.com/EiselBernhard/…
— Bernhard Eisel (@EiselBernhard) July 22, 2012
Kinderen van O'Grady stellen zich vragen
Stuart O'Grady kreeg vandaag, zoals zovele andere renners, vrouw en kroost op bezoek. Dat kinderen soms vervelende vragen stellen wordt uit zijn tweet nog maar eens duidelijk.
AND to have my wife and 3 kids watching Daddy "at work" will be awesome-my son asks" daddy why dont you win the sprints anymore" :( Doh!
— STUART O'GRADY (@StueyOG) July 22, 2012
Bram Tankink geniet van het uitzicht
De tweets van Bram Tankink verschenen de voorbije weken meer dan eens in deze rubriek. Ook op de slotdag kan hij niet ontbreken. De Nederlander van Rabobank is blij dat zijn "omzwervingen" erop zitten: volg de link voor een sfeerbeeld vanuit Parijs.
Zo, we zijn er na een paar omzwervingen. Uitzichtje hoor! lockerz.com/s/227381796
— Bram Tankink (@bramtankink) July 22, 2012