VRT


Overige crossen  | 

Geraardsbergen 11/09 10 LAPS Van Aert
Meulebeke 08/10 10 LAPS Van der Poel
Polderscross 15/10 10 LAPS M.Vanthourenhout
Niels Albert CX Boom 22/10 9 LAPS Van Aert
Zilvermeercross 04/12 8 LAPS Van der Poel
Druivencross 11/12 9 LAPS Van der Poel
Bredene 30/12 12 LAPS Van Aert
Otegem 09/01 9 LAPS Van der Poel
Kasteelcross Zonnebeke 21/01 11 LAPS Bosmans
Parkcross in Maldegem 01/02 11 LAPS Van der Poel
Vestingcross Hulst 12/02 9 LAPS Van der Poel
Sluitingsprijs in Oostmalle 19/02 9 LAPS Van Aert

Soudal Classics

Leuven
Soudal Classics

Soudal Classics  | 

GP Neerpelt 01/10 9 LAPS Sweeck
Waaslandcross Sint-Niklaas 05/11 9 LAPS Meeusen
Jaarmarktcross Niel 11/11 8 LAPS Aerts
GP van Hasselt 19/11 10 LAPS Sweeck
WB Namen 18/12 10 LAPS Van der Poel Van Aert
Leuven 18/02 10 LAPS Van der Poel

Superprestige

Middelkerke
Superprestige

Superprestige  | 

Gieten 02/10 10 LAPS Van der Poel Van der Poel
Zonhoven 16/10 10 LAPS Van der Poel Van der Poel
Ruddervoorde 06/11 9 LAPS Van der Poel Van der Poel
Gavere 13/11 9 LAPS Van der Poel Van der Poel
Spa 03/12 8 LAPS Van Aert Van der Poel
Diegem 23/12 9 LAPS Van der Poel Van der Poel
Hoogstraten 05/02 9 LAPS Van der Poel Van der Poel
Middelkerke 11/02 7 LAPS Van der Poel Van der Poel

Veldritten met livestream

  • 18/02: Leuven (Soudal Classics)

De WB- en SP-veldritten die niet live worden uitgezonden op Sporza zijn na afloop wel te bekijken in een ruime samenvatting.


DVV-trofee

Krawatencross (Lille)
DVV-trofee

DVV-trofee  | 

GP Mario De Clercq (Ronse) 09/10 10 LAPS Van Aert Van Aert
Koppenbergcross (Oudenaarde) 01/11 9 LAPS Van Aert Van Aert
Flandriencross (Hamme) 27/11 9 LAPS Van der Poel Van Aert
GP Essen (Essen) 10/12 9 LAPS Van Aert Van Aert
Scheldecross (Antwerpen) 17/12 12 LAPS Van der Poel Van Aert
Azencross (Loenhout) 29/12 9 LAPS Van Aert Van Aert
GP Sven Nys (Baal) 01/01 9 LAPS Aerts Van Aert
Krawatencross (Lille) 04/02 8 LAPS Van der Poel Van Aert

Veldritten met livestream

  • 18/02: Leuven (Soudal Classics)

De WB- en SP-veldritten die niet live worden uitgezonden op Sporza zijn na afloop wel te bekijken in een ruime samenvatting.



WK veldrijden  |  WK veldrijden

WK junioren 28/01 5 LAPS Pidcock (GBr)
WK beloften (v) 28/01 5 LAPS Worst (Ned)
WK elite (v) 28/01 6 LAPS Cant
WK beloften (m) 29/01 7 LAPS Nieuwenhuis (Ned)
WK elite (m) 29/01 8 LAPS Van Aert

Wereldbeker veldrijden

WB Hoogerheide (Ned)
Wereldbeker veldrijden

Wereldbeker veldrijden  | 

WB Las Vegas (VS) 22/09 9 LAPS Van Aert Van Aert
WB Iowa (VS) 25/09 9 LAPS Van Aert Van Aert
WB Valkenburg (Ned) 23/10 9 LAPS Van der Poel Van Aert
WB Koksijde 20/11 9 LAPS Afgelast Van Aert
WB Zeven (Dui) 26/11 10 LAPS Van der Poel Van Aert
WB Namen 18/12 10 LAPS Van der Poel Van Aert
WB Heusden-Zolder 26/12 9 LAPS Van Aert Van Aert
WB Fiuggi (Ita) 15/01 9 LAPS Van Aert Van Aert
WB Hoogerheide (Ned) 22/01 10 LAPS Van der Haar Van Aert

Veldritten met livestream

  • 18/02: Leuven (Soudal Classics)

De WB- en SP-veldritten die niet live worden uitgezonden op Sporza zijn na afloop wel te bekijken in een ruime samenvatting.



Belgische kampioenen

nieuwelingen (1e jaar) Thibau Nys
nieuwelingen (2e jaar) Ryan Cortjens
junioren (m) Toon Vandebosch
beloften (m) Quinten Hermans
elite (v) Sanne Cant
beloften (v) Laura Verdonschot
nieuwelingen (v) Tess Van Loy
elite met contract (m) Wout van Aert
elite zonder contract (m) Vincent Baestaens