Amateur 2A (V)  |  Speeldag 30

Logo ${match.homeTeam.name} Torhout 1-0 einde Halle Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Gullegem 1-0 einde Temse Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Eendracht Aalst 2-3 einde Knokke FC Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Westhoek 4-3 einde Menen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Olsa Brakel 0-1 einde Sint-Eloois-Winkel Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Sint-Niklaas 1-0 einde Izegem Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Sparta Petegem 1-0 einde Bornem Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} KRC Gent 2-0 einde KRC Harelbeke Logo ${match.awayTeam.name}

Klassement

Periode 1
  Ploeg M P
1 Sparta Petegem 10 26
2 Sint-Eloois-Winkel 10 18
3 Bornem 10 18
4 Knokke FC 10 17
5 Eendracht Aalst 10 17
6 KRC Gent 10 16
7 Izegem 10 15
8 Torhout 10 15
9 KRC Harelbeke 10 13
10 Westhoek 10 13
11 Olsa Brakel 10 12
12 Sint-Niklaas 10 11
13 Temse 10 10
14 Gullegem 10 9
15 Halle 10 8
16 Menen 10 3
Periode 2
  Ploeg M P
1 Knokke FC 10 30
2 Sint-Eloois-Winkel 10 24
3 Eendracht Aalst 10 21
4 Sparta Petegem 10 17
5 Olsa Brakel 10 16
6 Temse 10 16
7 Torhout 10 16
8 Izegem 10 14
9 KRC Harelbeke 10 13
10 Halle 10 13
11 KRC Gent 10 11
12 Sint-Niklaas 10 9
13 Gullegem 10 8
14 Bornem 10 6
15 Menen 10 6
16 Westhoek 10 6
Periode 3
  Ploeg M P
1 Knokke FC 10 25
2 Izegem 10 24
3 Gullegem 10 20
4 Eendracht Aalst 10 18
5 Temse 10 16
6 Westhoek 10 15
7 Olsa Brakel 10 15
8 Sint-Niklaas 10 15
9 Sparta Petegem 10 15
10 KRC Gent 10 14
11 Sint-Eloois-Winkel 10 11
12 Bornem 10 10
13 Torhout 10 8
14 KRC Harelbeke 10 8
15 Menen 10 7
16 Halle 10 2
Regulier
  Ploeg M P
1 Knokke FC 30 72
2 Sparta Petegem 30 58
3 Eendracht Aalst 30 56
4 Izegem 30 53
5 Sint-Eloois-Winkel 30 53
6 Olsa Brakel 30 43
7 Temse 30 42
8 KRC Gent 30 41
9 Torhout 30 39
10 Gullegem 30 37
11 Sint-Niklaas 30 35
12 KRC Harelbeke 30 34
13 Westhoek 30 34
14 Bornem 30 34
15 Halle 30 23
16 Menen 30 16