Logo ${match.homeTeam.name} Krylja Sovjetov
1
90+2' (pen) Bruno
Logo ${match.awayTeam.name} Terek Grozny
3
39' Mbengue | 57' Mohammadi | 77' Balaj
einde
Rusland - Speeldag 30 21/05/2017 14:00
0 - 1 Mbengue 39'
0 - 2 Mohammadi 57'
0 - 3 Balaj 77'
90+2' Bruno (pen) 1 - 3
CSKA Moskou verdedigt zijn titel.

Fase per fase • live berichtgeving

  • Einde 15:54
  • 1Krylja Sovjetov 3Terek Grozny doelpunt (pen.) Gianni Bruno Krylja Sovjetov 90+2'
  • Gabriel Torje uit Bernard Berisha in Terek Grozny 87'
  • Magomed Mitrishev uit Reziuan Mirzoev in Terek Grozny 80'
  • 0Krylja Sovjetov 3Terek Grozny doelpunt Bekim Balaj Terek Grozny 77'
  • Ablaye Mbengue uit Bekim Balaj in Terek Grozny 74'
  • Sergey Tkachev  Krylja Sovjetov  70'
  • Gianni Bruno  Krylja Sovjetov  65'
  • Zaurbek Pliev  Terek Grozny  65'
  • Evgeny Bashkirov uit Vyacheslav Zinkov in Krylja Sovjetov 60'
  • 0Krylja Sovjetov 2Terek Grozny doelpunt Milad Mohammadi Terek Grozny 57'
  • Nadson uit Srdan Mijailovic in Krylja Sovjetov 52'
  • Start tweede helft 15:06
  • Rust 14:49
  • 0Krylja Sovjetov 1Terek Grozny doelpunt Ablaye Mbengue Terek Grozny 39'
  • Norbert Gyömbér  Terek Grozny  32'
  • Start eerste helft 14:03
  • Opstelling Terek Grozny Vitaly Gudiev, Milad Mohammadi, Andrey Semenov, Wilker Ángel, Rodolfo, Zaurbek Pliev, Magomed Mitrishev, Norbert Gyömbér, Daler Kuzyaev, Gabriel Torje, Ablaye Mbengue
  • Opstelling Krylja Sovjetov Evgeny Konyuhkov, Milan Rodic, Sergey Bozhin, Nadson, Dmitriy Jatchenko, Sergey Tkachev, Sheldon Bateau, Gianni Bruno, Evgeny Bashkirov, Cristian Pasquato, Sergei Kornilenko
 

Rusland  |  Speeldag 30

FK Oefa 1-0 Ural Yekaterinenburg
CSKA Moskou 4-0 Anzji Machatsjkala
Tom Tomsk 1-5 FK Krasnodar
Arsenal Tula 3-0 Spartak Moskou
Lokomotiv Moskou 0-2 FC Zenit
Krylja Sovjetov 1-3 Terek Grozny
Amkar Perm 1-2 Roebin Kazan
FK Orenburg 2-0 FK Rostov

Matchinfo

Krylja Sovjetov Terek Grozny
13 Konyuhkov 33 Gudiev
33 Rodic 13 Mohammadi
40 Bozhin 15 Semenov
6 Nadson 4 Ángel
3 Jatchenko 2 Rodolfo
77 Tkachev 5 Pliev
19 Bateau 95 Mitrishev
29 Bruno 3 Gyömbér
2 Bashkirov 14 Kuzyaev
10 Pasquato 20 Torje
8 Kornilenko 17 Mbengue
wisselspelers
20 Mijailovic 18 Balaj
21 Zinkov 22 Mirzoev
4 Taranov 77 Berisha
7 Chochiev 1 Godzjoer
9 Sadik 7 Kadyrov
17 Loria 10 Grozav
22 Tsveiba 16 Gorodov
28 Kudryashov 19 Ivanov
88 Shilnikov 21 Roshi
98 Viznovich 55 Lebedenko
90 Musluev
trainer
  Vadim Skripchenko   Rashid Rakhimov