Logo ${match.homeTeam.name} Lokomotiv Moskou
0
Logo ${match.awayTeam.name} FC Zenit
2
34' Kokorin | 84' Danny
einde
Rusland - Speeldag 30 21/05/2017 14:00
0 - 1 Kokorin 34'
0 - 2 Danny 84'
CSKA Moskou verdedigt zijn titel.

Fase per fase • live berichtgeving

  • Einde 15:53
  • Maurício uit Hernani in FC Zenit 89'
  • Aleksandr Kokorin uit Yohan Mollo in FC Zenit 89'
  • Artem Dzyuba uit Aleksandr Kerzjakov in FC Zenit 88'
  • 0Lokomotiv Moskou 2FC Zenit doelpunt Danny FC Zenit 84'
  • Nemanja Pejcinovic  Lokomotiv Moskou  80'
  • Maicon uit Alan Kasaev in Lokomotiv Moskou 75'
  • Dmitriy Tarasov uit Dmitriy Barinov in Lokomotiv Moskou 58'
  • Start tweede helft 15:06
  • Rust 14:49
  • Domenico Criscito  FC Zenit  40'
  • Artem Dzyuba  FC Zenit  39'
  • Igor Denisov  Lokomotiv Moskou  39'
  • Manuel Fernandes  Lokomotiv Moskou  36'
  • Guilherme  Lokomotiv Moskou  35'
  • 0Lokomotiv Moskou 1FC Zenit doelpunt Aleksandr Kokorin FC Zenit 34'
  • Start eerste helft 14:03
  • Opstelling FC Zenit Yuri Lodygin, Igor Smolnikov, Luís Neto, Domenico Criscito, Joeri Zjirkov, Ibragim Tsallagov, Maurício, Giuliano, Aleksandr Kokorin, Artem Dzyuba, Danny
  • Opstelling Lokomotiv Moskou Guilherme, Vladislav Ignatyev, Solomon Kverkveliya, Taras Michalik, Nemanja Pejcinovic, Aleksey Miranchuk, Dmitriy Tarasov, Manuel Fernandes, Igor Denisov, Maicon, Ari
 

Rusland  |  Speeldag 30

FK Oefa 1-0 Ural Yekaterinenburg
CSKA Moskou 4-0 Anzji Machatsjkala
Tom Tomsk 1-5 FK Krasnodar
Arsenal Tula 3-0 Spartak Moskou
Lokomotiv Moskou 0-2 FC Zenit
Krylja Sovjetov 1-3 Terek Grozny
Amkar Perm 1-2 Roebin Kazan
FK Orenburg 2-0 FK Rostov

Matchinfo

Lokomotiv Moskou FC Zenit
1 Guilherme 1 Lodygin
20 Ignatyev 19 Smolnikov
33 Kverkveliya 13 Neto
17 Michalik 4 Criscito
5 Pejcinovic 81 Zjirkov
59 Miranchuk 30 Tsallagov
23 Tarasov 8 Maurício
4 Fernandes 7 Giuliano
27 Denisov 9 Kokorin
7 Maicon 22 Dzyuba
90 Ari 10 Danny
wisselspelers
36 Barinov 11 Kerzjakov
11 Kasaev 33 Hernani
3 Margasov 24 Mollo
10 Loskov 2 Anjoekov
18 Kolomeitsev 3 Novoseltsev
28 Rotenberg 6 Lombaerts
41 Lobantsev 29 Mak
42 Lapshov 51 Rudakov
57 Galadzhan 60 Ivanovic
77 Kochenkov 71 Baburin
84 Lysov 77 Djordjevic
88 Ndinga
trainer
  Yuri Semin   Mircea Lucescu