Logo ${match.homeTeam.name} FK Oefa
1
40' Fatai
Logo ${match.awayTeam.name} Ural Yekaterinenburg
0
einde
Rusland - Speeldag 30 21/05/2017 14:00
40' Fatai 1 - 0
CSKA Moskou verdedigt zijn titel.

Fase per fase • live berichtgeving

  • Einde 15:50
  • Artyom Fidler uit Aleksandr Scherbakov in Ural Yekaterinenburg 90+1'
  • Kehinde Fatai uit Nikolai Safronidi in FK Oefa 86'
  • Roman Emelyanov uit Alexander Pavlenko in Ural Yekaterinenburg 84'
  • Ivan Paurevic uit Catalin Carp in FK Oefa 80'
  • Azamat Zaseev uit Vladimir Zubarev in FK Oefa 73'
  • Nikolaj Dimitrov uit Edgar Manucharyan in Ural Yekaterinenburg 60'
  • Start tweede helft 15:05
  • Rust 14:47
  • 1FK Oefa 0Ural Yekaterinenburg doelpunt Kehinde Fatai FK Oefa 40'
  • Start eerste helft 14:01
  • Opstelling Ural Yekaterinenburg Dmitry Arapov, Gregor Balazic, Mikhail Merkulov, Dominik Dinga, Denys Kulakov, Nikolaj Dimitrov, Artyom Fidler, Eric Bicfalvi, Roman Emelyanov, Chisamba Lungu, Vladimir Iljin
  • Opstelling FK Oefa Alexander Belenov, Dmitriy Zhivoglyadov, Denis Tumasyan, Pavel Alikin, Bojan Jokic, Dmitriy Stotskiy, Azamat Zaseev, Ivan Paurevic, Aleksandr Sukhov, Kehinde Fatai, Sylvester Igboun
 

Rusland  |  Speeldag 30

FK Oefa 1-0 Ural Yekaterinenburg
CSKA Moskou 4-0 Anzji Machatsjkala
Tom Tomsk 1-5 FK Krasnodar
Arsenal Tula 3-0 Spartak Moskou
Lokomotiv Moskou 0-2 FC Zenit
Krylja Sovjetov 1-3 Terek Grozny
Amkar Perm 1-2 Roebin Kazan
FK Orenburg 2-0 FK Rostov

Matchinfo

FK Oefa Ural Yekaterinenburg
31 Belenov 1 Arapov
17 Zhivoglyadov 4 Balazic
20 Tumasyan 27 Merkulov
3 Alikin 5 Dinga
5 Jokic 15 Kulakov
39 Stotskiy 17 Dimitrov
13 Zaseev 57 Fidler
19 Paurevic 6 Bicfalvi
33 Sukhov 92 Emelyanov
21 Fatai 10 Lungu
44 Igboun 18 Iljin
wisselspelers
60 Zubarev 99 Manucharyan
93 Carp 8 Pavlenko
70 Safronidi 90 Scherbakov
1 Borodko 7 Dantsev
4 Nikitin 12 Novikov
7 Sysuyev 32 Glushkov
45 Putsko 80 Lomakin
57 Krotov 96 Timofeev
87 Bezdenezhnykh
88 Shelia
98 Oblyakov
99 Abdulavov
trainer
  Sergei Semak   Aleksandr Tarkhanov