Logo ${match.homeTeam.name} Zorya Luhansk
0
Logo ${match.awayTeam.name} Athletic Club
2
71' Aduriz | 87' García
einde
UEFA Europa League - Speeldag 6 07/12/2017 21:05
0 - 1 Aduriz 71'
0 - 2 García 87'
AP

Fase per fase • live berichtgeving

  • Einde 22:55
  • Raúl García uit Ager Aketxe in Athletic Club 90+4'
  • Aritz Aduriz uit Sabin Merino in Athletic Club 90'
  • 0Zorya Luhansk 2Athletic Club doelpunt Raúl García Athletic Club 87'
  • Vladyslav Kabayev  Zorya Luhansk  83'
  • Iñaki Williams uit Inigo Cordoba in Athletic Club 80'
  • Ruslan Babenko uit Vladyslav Kochergin in Zorya Luhansk 76'
  • 0Zorya Luhansk 1Athletic Club doelpunt Aritz Aduriz Athletic Club 71'
  • Iury uit Silas in Zorya Luhansk 63'
  • Alexander Andrievsky  Zorya Luhansk  51'
  • Start tweede helft 22:07
  • Maksym Lunyov uit Vladyslav Kabayev in Zorya Luhansk rust
  • Rust 21:51
  • Maksym Lunyov  Zorya Luhansk  44'
  • Unai Núñez  Athletic Club  17'
  • Start eerste helft 21:05
  • Opstelling Athletic Club Iago Herrerín, Iñigo Lekue, Unai Núñez, Aymeric Laporte, Mikel Balenziaga, Iñaki Williams, Mikel San José, Raúl García, Mikel Rico, Markel Susaeta, Aritz Aduriz
  • Opstelling Zorya Luhansk Andriy Lunin, Artem Hordienko, Ihor Kharatin, Oleksandr Svatok, Artem Sukhotsky, Oleksandr Karavaiev, Ruslan Babenko, Iury, Alexander Andrievsky, Maksym Lunyov, Artem Gromov
 

UEFA Europa League  |  Speeldag 6

Groep L
FK Vardar 1-1 Rosenborg BK
Real Sociedad 1-3 FC Zenit
Groep K
Zulte Waregem 3-2 SS Lazio
Vitesse 1-0 OGC Nice
Groep J
Hertha BSC 1-1 Östersunds FK
Zorya Luhansk 0-2 Athletic Club
Groep I
Olympique Marseille 0-0 Red Bull Salzburg
Vitória Guimarães 1-1 Atiker Konyaspor
Groep H
Arsenal 6-0 BATE Borisov
Rode Ster Belgrado 1-0 1. FC Köln
Groep G
Hapoel Beer Sheva 0-2 Viktoria Plzen
FCSB 1-2 FC Lugano
Groep F
FC Kopenhagen 2-0 Sheriff Tiraspol
FC Fastav Zlín 0-2 Lokomotiv Moskou
Groep E
Apollon Limass. 0-3 Everton
Atalanta 1-0 Olympique Lyon
Groep D
HNK Rijeka 2-0 AC Milan
Austria Wien 0-0 AEK
Groep C
TSG 1899 Hoffenheim 1-1 Loedogorets
Medipol Basaksehir 2-1 Sporting Braga
Groep B
BSC Young Boys 2-1 Skënderbeu
Dinamo Kiev 4-1 Partizan Belgrado
Groep A
Villarreal CF 0-1 Maccabi Tel Aviv
Slavia Praag 0-1 FC Astana

Matchinfo

Zorya Luhansk Athletic Club
16 Lunin 13 Herrerín
5 Hordienko 15 Lekue
8 Kharatin 30 Núñez
3 Svatok 4 Laporte
2 Sukhotsky 24 Balenziaga
20 Karavaiev 11 Williams
36 Babenko 6 San José
95 Iury 22 García
18 Andrievsky 17 Mikel Rico
19 Lunyov 14 Susaeta
28 Gromov 20 Aduriz
wisselspelers
27 Kabayev 28 Cordoba
96 Silas 19 Merino
7 Kochergin 23 Aketxe
6 Kamenyuka 1 Arrizabalaga
24 Hrechyshkin 2 Bóveda
44 Checher 16 Etxeita
77 Chuvayev 21 Vesga
trainer
  Yuri Vernydub   José Ángel Ziganda