FC Lugano
1
51' Carlinhos Jr
Logo ${match.awayTeam.name} Hapoel Beer Sheva
0
einde
UEFA Europa League - Speeldag 5 23/11/2017 19:00
51' Carlinhos Jr 1 - 0
AP

Fase per fase • live berichtgeving

  • Einde 20:52
  • Mario Piccinocchi uit Antonini Culina in FC Lugano 90+3'
  • Mattia Bottani uit Christian Ledesma in FC Lugano 77'
  • Isaac Cuenca uit Maor Melikson in Hapoel Beer Sheva 74'
  • Hatem Abd Elhamed  Hapoel Beer Sheva  65'
  • Maharan Radi  Hapoel Beer Sheva  64'
  • Dan Einbinder uit Michael Ohana in Hapoel Beer Sheva 59'
  • Carlinhos Jr uit Alexander Gerndt in FC Lugano 56'
  • 1FC Lugano 0Hapoel Beer Sheva doelpunt Carlinhos Jr FC Lugano 51'
  • Start tweede helft 20:03
  • John Ogu uit Tomáš Pekhart in Hapoel Beer Sheva rust
  • Rust 19:47
  • Balint Vecsei  FC Lugano  45+2'
  • Mattia Bottani  FC Lugano  44'
  • Start eerste helft 19:02
  • Opstelling Hapoel Beer Sheva David Goresh, Ben Bitton, Hatem Abd Elhamed, Miguel Vítor, Mihály Korhut, Maharan Radi, John Ogu, Dan Einbinder, Isaac Cuenca, Ben Sahar, Anthony Nwakaeme
  • Opstelling FC Lugano Joel Kiassumbua, Steve Rouiller, Fulvio Sulmoni, Vladimir Golemic, Dragan Mihajlovic, Jonathan Sabbatini, Mario Piccinocchi, Balint Vecsei, Carlinhos Jr, Mattia Bottani, Davide Mariani
 

UEFA Europa League  |  Speeldag 5

Groep L
FC Zenit 2-1 FK Vardar
Rosenborg BK 0-1 Real Sociedad
Groep K
OGC Nice 3-1 Zulte Waregem
SS Lazio 1-1 Vitesse
Groep J
Östersunds FK 2-0 Zorya Luhansk
Athletic Club 3-2 Hertha BSC
Groep I
Atiker Konyaspor 1-1 Olympique Marseille
Red Bull Salzburg 3-0 Vitória Guimarães
Groep H
BATE Borisov 0-0 Rode Ster Belgrado
1. FC Köln 1-0 Arsenal
Groep G
Viktoria Plzen 2-0 FCSB
FC Lugano 1-0 Hapoel Beer Sheva
Groep F
Lokomotiv Moskou 2-1 FC Kopenhagen
Sheriff Tiraspol 1-0 FC Fastav Zlín
Groep E
Olympique Lyon 4-0 Apollon Limass.
Everton 1-5 Atalanta
Groep D
AC Milan 5-1 Austria Wien
AEK 2-2 HNK Rijeka
Groep C
Loedogorets 1-2 Medipol Basaksehir
Sporting Braga 3-1 TSG 1899 Hoffenheim
Groep B
Skënderbeu 3-2 Dinamo Kiev
Partizan Belgrado 2-1 BSC Young Boys
Groep A
FC Astana 2-3 Villarreal CF
Maccabi Tel Aviv 0-2 Slavia Praag

Matchinfo

FC Lugano Hapoel Beer Sheva
23 Kiassumbua 1 Goresh
22 Rouiller 2 Bitton
28 Sulmoni 44 Abd Elhamed
5 Golemic 4 Vítor
91 Mihajlovic 69 Korhut
14 Sabbatini 7 Radi
18 Piccinocchi 30 Ogu
17 Vecsei 11 Einbinder
11 Carlinhos Jr 22 Cuenca
10 Bottani 14 Sahar
8 Mariani 9 Nwakaeme
wisselspelers
19 Gerndt 99 Pekhart
24 Ledesma 18 Ohana
9 Culina 24 Melikson
1 Da Costa 15 Brown
6 Kovacic 21 Dey
7 Bnou Marzouk 55 Haimov
96 Eloge Koffi 81 Elo
trainer
  Pierluigi Tami   Barak Bakhar