Logo ${match.homeTeam.name} AEK
2
45+3' Araujo | 56' Hristodoulopoulos
Logo ${match.awayTeam.name} HNK Rijeka
2
9' 27' Gorgon
einde
UEFA Europa League - Speeldag 5 23/11/2017 21:05
0 - 1 Gorgon 9'
0 - 2 Gorgon 27'
45+3' Araujo 1 - 2
56' Hristodoulopoulos 2 - 2
AP

Fase per fase • live berichtgeving

  • Einde 22:58
  • Domagoj Pavicic uit Matic Crnic in HNK Rijeka 90+2'
  • Lazaros Hristodoulopoulos uit Patricio Rodríguez in AEK 86'
  • Mario Gavranovic uit Jakov Puljic in HNK Rijeka 82'
  • Mario Gavranovic  HNK Rijeka  81'
  • Maxwell Acosty uit Zoran Kvrzic in HNK Rijeka 71'
  • Kostas Galanopoulos uit Panagiotis Kone in AEK 69'
  • Maxwell Acosty  HNK Rijeka  67'
  • 2AEK 2HNK Rijeka doelpunt Lazaros Hristodoulopoulos AEK 56'
  • Start tweede helft 22:08
  • Rust 21:52
  • 1AEK 2HNK Rijeka doelpunt Sergio Araujo AEK 45+3'
  • Hélder Lopes  AEK  41'
  • Rodrigo Galo uit Marko Livaja in AEK 31'
  • 0AEK 2HNK Rijeka doelpunt Alexander Gorgon HNK Rijeka 27'
  • Mate Maleš  HNK Rijeka  24'
  • Alexander Gorgon  HNK Rijeka  20'
  • 0AEK 1HNK Rijeka doelpunt Alexander Gorgon HNK Rijeka 9'
  • Start eerste helft 21:05
  • Opstelling HNK Rijeka Andrej Prskalo, Marko Vesovic, Dario Zuparic, Josip Elez, Leonard Zuta, Filip Bradaric, Mate Maleš, Domagoj Pavicic, Maxwell Acosty, Mario Gavranovic, Alexander Gorgon
  • Opstelling AEK Giannis Anestis, Rodrigo Galo, Ognjen Vranješ, Dmytro Chygrynskiy, Hélder Lopes, Kostas Galanopoulos, Andre Simoes, Michalis Bakakis, Lazaros Hristodoulopoulos, Sergio Araujo, Tasos Bakasetas
 

UEFA Europa League  |  Speeldag 5

Groep L
FC Zenit 2-1 FK Vardar
Rosenborg BK 0-1 Real Sociedad
Groep K
OGC Nice 3-1 Zulte Waregem
SS Lazio 1-1 Vitesse
Groep J
Östersunds FK 2-0 Zorya Luhansk
Athletic Club 3-2 Hertha BSC
Groep I
Atiker Konyaspor 1-1 Olympique Marseille
Red Bull Salzburg 3-0 Vitória Guimarães
Groep H
BATE Borisov 0-0 Rode Ster Belgrado
1. FC Köln 1-0 Arsenal
Groep G
Viktoria Plzen 2-0 FCSB
FC Lugano 1-0 Hapoel Beer Sheva
Groep F
Lokomotiv Moskou 2-1 FC Kopenhagen
Sheriff Tiraspol 1-0 FC Fastav Zlín
Groep E
Olympique Lyon 4-0 Apollon Limass.
Everton 1-5 Atalanta
Groep D
AC Milan 5-1 Austria Wien
AEK 2-2 HNK Rijeka
Groep C
Loedogorets 1-2 Medipol Basaksehir
Sporting Braga 3-1 TSG 1899 Hoffenheim
Groep B
Skënderbeu 3-2 Dinamo Kiev
Partizan Belgrado 2-1 BSC Young Boys
Groep A
FC Astana 2-3 Villarreal CF
Maccabi Tel Aviv 0-2 Slavia Praag

Matchinfo

AEK HNK Rijeka
22 Anestis 32 Prskalo
12 Rodrigo Galo 29 Vesovic
4 Vranješ 13 Zuparic
19 Chygrynskiy 18 Elez
3 Lopes 8 Zuta
25 Galanopoulos 28 Bradaric
8 Simoes 26 Maleš
2 Bakakis 24 Pavicic
7 Hristodoulopoulos 14 Acosty
11 Araujo 17 Gavranovic
14 Bakasetas 20 Gorgon (2)
wisselspelers
10 Livaja 7 Kvrzic
21 Kone 21 Puljic
29 Rodríguez 11 Crnic
6 Ajdarevic 4 Puncec
9 Giakoumakis 10 Matei
15 Cosic 12 Sluga
16 Tsintotas 35 Mavrias
trainer
  Manolo Jiménez   Matjaz Kek