Logo ${match.homeTeam.name} Maccabi Tel Aviv
0
Logo ${match.awayTeam.name} Slavia Praag
2
45+2' 55' Hušbauer
einde
UEFA Europa League - Speeldag 5 23/11/2017 21:05
0 - 1 Hušbauer 45+2'
0 - 2 Hušbauer 55'
AP

Fase per fase • live berichtgeving

  • Einde 22:55
  • Josef Hušbauer uit Danny in Slavia Praag 89'
  • Mick van Buren  Slavia Praag  83'
  • Miroslav Stoch uit Mick van Buren in Slavia Praag 80'
  • Christian Battocchio uit Tino-Sven Sušic in Maccabi Tel Aviv 76'
  • Dor Peretz  Maccabi Tel Aviv  73'
  • Tomáš Necid uit Milan Škoda in Slavia Praag 71'
  • Aaron Schoenfeld uit Eliran Atar in Maccabi Tel Aviv 61'
  • Avi Rikan uit Eyal Golasa in Maccabi Tel Aviv 61'
  • 0Maccabi Tel Aviv 2Slavia Praag doelpunt Josef Hušbauer Slavia Praag 55'
  • Start tweede helft 22:06
  • Rust 21:53
  • 0Maccabi Tel Aviv 1Slavia Praag doelpunt Josef Hušbauer Slavia Praag 45+2'
  • Tomáš Soucek  Slavia Praag  43'
  • Vidar Örn Kjartansson  Maccabi Tel Aviv  41'
  • Ofir Davidzada  Maccabi Tel Aviv  39'
  • Avi Rikan  Maccabi Tel Aviv  10'
  • Start eerste helft 21:05
  • Opstelling Slavia Praag Jan Lastuvka, Michal Frydrych, Simon Deli, Jakub Jugas, Eduard Sobol, Miroslav Stoch, Michael Ngadeu-Ngadjui, Josef Hušbauer, Tomáš Soucek, Jaromír Zmrhal, Tomáš Necid
  • Opstelling Maccabi Tel Aviv Predrag Rajkovic, Sheran Yeini, Eitan Tibi, Tal Ben Haim, Ofir Davidzada, Christian Battocchio, Dor Peretz, Avi Rikan, Dor Micha, Aaron Schoenfeld, Vidar Örn Kjartansson
 

UEFA Europa League  |  Speeldag 5

Groep L
FC Zenit 2-1 FK Vardar
Rosenborg BK 0-1 Real Sociedad
Groep K
OGC Nice 3-1 Zulte Waregem
SS Lazio 1-1 Vitesse
Groep J
Östersunds FK 2-0 Zorya Luhansk
Athletic Club 3-2 Hertha BSC
Groep I
Atiker Konyaspor 1-1 Olympique Marseille
Red Bull Salzburg 3-0 Vitória Guimarães
Groep H
BATE Borisov 0-0 Rode Ster Belgrado
1. FC Köln 1-0 Arsenal
Groep G
Viktoria Plzen 2-0 FCSB
FC Lugano 1-0 Hapoel Beer Sheva
Groep F
Lokomotiv Moskou 2-1 FC Kopenhagen
Sheriff Tiraspol 1-0 FC Fastav Zlín
Groep E
Olympique Lyon 4-0 Apollon Limass.
Everton 1-5 Atalanta
Groep D
AC Milan 5-1 Austria Wien
AEK 2-2 HNK Rijeka
Groep C
Loedogorets 1-2 Medipol Basaksehir
Sporting Braga 3-1 TSG 1899 Hoffenheim
Groep B
Skënderbeu 3-2 Dinamo Kiev
Partizan Belgrado 2-1 BSC Young Boys
Groep A
FC Astana 2-3 Villarreal CF
Maccabi Tel Aviv 0-2 Slavia Praag

Matchinfo

Maccabi Tel Aviv Slavia Praag
95 Rajkovic 16 Lastuvka
13 Yeini 25 Frydrych
18 Tibi 19 Deli
26 Ben Haim 4 Jugas
27 Davidzada 3 Sobol
28 Battocchio 17 Stoch
42 Peretz 13 Ngadeu-Ngadjui
22 Rikan 10 Hušbauer (2)
15 Micha 22 Soucek
25 Schoenfeld 8 Zmrhal
9 Kjartansson 27 Necid
wisselspelers
23 Golasa 21 Škoda
16 Atar 14 Van Buren
31 Sušic 7 Danny
10 Itzhaki 5 Hal. Altintop
19 Daniel 26 Hromada
21 Filipenko 31 Kovar
33 Dasa
trainer
  Jordi Cruijff   Jaroslav Šilhavý