Jupiler Pro League  |  speeldag 12

Logo ${match.homeTeam.name} Lierse SK 20:30 KV Mechelen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Waasland-Beveren 25/10 Racing Genk Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Charleroi 25/10 Oostende Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Zulte Waregem 25/10 Cercle Brugge Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Westerlo 25/10 Kortrijk Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Club Brugge 26/10 AA Gent Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Anderlecht 26/10 Standard Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Moeskroen-Péruwelz 26/10 Lokeren Logo ${match.awayTeam.name}


Tweede klasse  |  Speeldag 13

Logo ${match.homeTeam.name} Bergen 20:30 OH Leuven Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Virton 25/10 Eendracht Aalst Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Lommel United 25/10 RC Mechelen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Geel 25/10 Dessel Sport Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Heist 25/10 Eupen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Seraing United 25/10 Tubeke Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Patro Eisden Maasmechelen 25/10 STVV Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Roeselare 26/10 Antwerp Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Zaventem 26/10 WS Brussel Logo ${match.awayTeam.name}


Spanje  |  Speeldag 9

Celta de Vigo 21:00 Levante UD
UD Almería 25/10 Athletic Club
Real Madrid 25/10 Barcelona
Valencia CF 25/10 Elche CF
Córdoba CF 25/10 Real Sociedad
Eibar 25/10 Granada CF
Málaga CF 26/10 Rayo Vallecano
Espanyol 26/10 Deportivo La Coruña
Sevilla 26/10 Villarreal CF
Getafe CF 26/10 Atlético Madrid

Duitsland  |  Speeldag 9

Werder Bremen 20:30 1. FC Köln
Borussia Dortmund 25/10 Hannover 96
FC Augsburg 25/10 SC Freiburg
Hoffenheim 25/10 SC Paderborn
Hertha BSC 25/10 Hamburger SV
Eintracht Frankfurt 25/10 VfB Stuttgart
Bayer Leverkusen 25/10 FC Schalke 04
VfL Wolfsburg 26/10 FSV Mainz 05
Borussia Mönchengladbach 26/10 Bayern München

Nederland  |  Speeldag 10

ADO Den Haag 20:00 FC Dordrecht
Vitesse 25/10 NAC Breda
AZ 25/10 FC Groningen
Heracles Almelo 25/10 Willem II
Ajax 25/10 Go Ahead Eagles
SC Cambuur 26/10 Feyenoord
PEC Zwolle 26/10 sc Heerenveen
FC Utrecht 26/10 PSV
Excelsior 26/10 FC Twente

Italie  |  Speeldag 8

Empoli 25/10 Cagliari
Parma 25/10 Sassuolo
Sampdoria 25/10 AS Roma
Juventus 26/10 Palermo
Udinese 26/10 Atalanta
Chievo 26/10 Genoa
Lazio 26/10 Torino
Napoli 26/10 Verona
Cesena 26/10 Internazionale
AC Milan 26/10 Fiorentina

Frankrijk  |  Speeldag 11

Toulouse FC 20:30 RC Lens
Paris Saint-Germain 25/10 Girondins Bordeaux
Évian Thonon Gaillard FC 25/10 FC Nantes
Stade de Reims 25/10 Montpellier
SC Bastia 25/10 AS Monaco
Caen 25/10 FC Lorient
Stade Rennes 26/10 Lille OSC
Saint-Etienne 26/10 FC Metz
En Avant Guingamp 26/10 OGC Nice
Olympique Lyon 26/10 Olympique Marseille

Rusland  |  Speeldag 11

Ural Yekaterinenburg 1-0 Arsenal Tula
Amkar Perm 25/10 FK Rostov
Torpedo Moskou 25/10 Koeban Krasnodar
FK Oefa 26/10 CSKA Moskou
Spartak Moskou 26/10 Lokomotiv Moskou
Zenit St. Petersburg 26/10 Mordovia Saransk
FK Krasnodar 27/10 Terek Grozny
Dinamo Moskou 27/10 Roebin Kazan

Engeland  |  Speeldag 9

Logo ${match.homeTeam.name} West Ham United 25/10 Manchester City Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Southampton 25/10 Stoke City Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Sunderland 25/10 Arsenal Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} West Bromwich Albion 25/10 Crystal Palace Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Liverpool 25/10 Hull City Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Swansea City 25/10 Leicester City Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Burnley 26/10 Everton Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Tottenham Hotspur 26/10 Newcastle United Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Manchester United 26/10 Chelsea Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Queens Park Rangers 27/10 Aston Villa Logo ${match.awayTeam.name}

Champions League  |  Speeldag 3 (woensdag)

Groep A
Logo ${match.homeTeam.name} Olympiakos Piraeus 35' Kasami 1-0 einde Juventus Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Atlético Madrid 48' Koke | 61' Mandžukic | 63' Griezmann | 87' Godín | 90+2' Cerci 5-0 einde Malmö FF Logo ${match.awayTeam.name}
Groep B
Logo ${match.homeTeam.name} Liverpool 0-3 einde Real Madrid 23' C. Ronaldo | 30' 41' Benzema Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Loedogorets 90+1' Minev 1-0 einde FC Basel Logo ${match.awayTeam.name}
Groep C
Logo ${match.homeTeam.name} Bayer Leverkusen 58' Donati | 63' K. Papadopoulos 2-0 einde Zenit St. Petersburg Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} AS Monaco 0-0 einde Benfica Logo ${match.awayTeam.name}
Groep D
Logo ${match.homeTeam.name} Anderlecht 71' Najar 1-2 einde Arsenal 89' Gibbs | 90+1' Podolski Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Galatasaray 0-4 einde Borussia Dortmund 6' 18' P. Aubameyang | 41' Reus | 83' Ramos Logo ${match.awayTeam.name}

Belgische clubs in Europa  |  speeldag 3

Groep B
Logo ${match.homeTeam.name} Club Brugge 90+3' Vázquez 1-1 einde FC Kopenhagen 90' Amartey Logo ${match.awayTeam.name}
Groep G
Logo ${match.homeTeam.name} Standard 0-0 einde Sevilla Logo ${match.awayTeam.name}
Groep L
Logo ${match.homeTeam.name} Trabzonspor 55' Yatabaré | 87' Constant 2-0 einde Lokeren Logo ${match.awayTeam.name}

Voetbal met livestream

  • 23/10: Standard - Sevilla (19u)
  • 23/10: Club Brugge - Kopenhagen (21.05u)

Europa League  |  Speeldag 3

Groep A
Logo ${match.homeTeam.name} Villarreal CF 7' Cani | 58' Vietto | 61' Bruno | 79' Dos Santos 4-1 einde FC Zürich 44' Schönbächler Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Borussia Mönchengladbach 12' 68' Traore | 57' Hrgota | 84' Herrmann | 90+2' T. Hazard 5-0 einde Apollon Limass. Logo ${match.awayTeam.name}
Groep B
Logo ${match.homeTeam.name} Torino 36' Molinaro | 59' Amauri 2-0 einde HJK Helsinki Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Club Brugge 90+3' Vázquez 1-1 einde FC Kopenhagen 90' Amartey Logo ${match.awayTeam.name}
Groep C
Logo ${match.homeTeam.name} Tottenham Hotspur 14' 76' 82' Kane | 30' 67' Lamela 5-1 einde Asteras Tripolis 90' Barrales Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Partizan Belgrado 0-4 einde Besiktas 19' Kavlak | 45+1' Ba | 53' Ozyakup | 55' Töre Logo ${match.awayTeam.name}
Groep D
Logo ${match.homeTeam.name} Celtic 74' Scepovic | 80' Johansen 2-1 einde Astra Giurgiu 82' Enache Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Red Bull Salzburg 15' 45+1' 53' Alan | 50' Ramalho 4-2 einde Dinamo Zagreb 82' Ademi | 90' Henriquez Logo ${match.awayTeam.name}
Groep E
Logo ${match.homeTeam.name} PSV 44' Depay 1-1 einde Panathinaikos 88' Karelis Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} GD Estoril Praia 90+5' Yohan 1-2 einde Dinamo Moskou 54' Kokorin | 81' Zjirkov Logo ${match.awayTeam.name}
Groep F
Logo ${match.homeTeam.name} Dnipro Dnipropetrovsk 0-1 einde Qarabag Agdam 22' Muarem Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Internazionale 0-0 einde Saint-Etienne Logo ${match.awayTeam.name}
Groep G
Logo ${match.homeTeam.name} NK Rijeka 64' 72' 77' (pen) Kramaric 3-1 einde Feyenoord 68' Toornstra Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Standard 0-0 einde Sevilla Logo ${match.awayTeam.name}
Groep H
Logo ${match.homeTeam.name} FK Krasnodar 52' (pen) Granqvist | 87' Wanderson 2-4 einde VfL Wolfsburg 38' (own) Granqvist | 47' 81' De Bruyne | 65' Luiz Gustavo Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Lille OSC 0-0 einde Everton Logo ${match.awayTeam.name}
Groep I
Logo ${match.homeTeam.name} BSC Young Boys 53' Hoarau | 90+3' Bertone 2-0 einde Napoli Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Slovan Bratislava 0-3 einde Sparta Praag 57' Lafata | 62' Konaté | 82' Krejcí Logo ${match.awayTeam.name}
Groep J
Logo ${match.homeTeam.name} Aalborg BK 12' Enevoldsen | 40' 90+2' Thomsen 3-0 einde Dinamo Kiev Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Steaua Boekarest 18' 45+1' Rusescu 2-1 einde Rio Ave 49' Del Valle Logo ${match.awayTeam.name}
Groep K
Logo ${match.homeTeam.name} Dinamo Minsk 0-0 einde En Avant Guingamp Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} PAOK Saloniki 0-1 einde Fiorentina 39' Vargas Logo ${match.awayTeam.name}
Groep L
Logo ${match.homeTeam.name} Metallist Charkov 0-1 einde Legia Warschau 29' Duda Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Trabzonspor 55' Yatabaré | 87' Constant 2-0 einde Lokeren Logo ${match.awayTeam.name}

Voorronde EK 2016  |  14 november

Groep D
Logo ${match.homeTeam.name} Georgië 14/11 Polen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Duitsland 14/11 Gibraltar Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Schotland 14/11 Ierland Logo ${match.awayTeam.name}
Groep F
Logo ${match.homeTeam.name} Griekenland 14/11 Faeröer Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Hongarije 14/11 Finland Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Roemenië 14/11 Noord-Ierland Logo ${match.awayTeam.name}
Groep I
Logo ${match.homeTeam.name} Portugal 14/11 Armenië Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Servië 14/11 Denemarken Logo ${match.awayTeam.name}


Beker van België  |  1/8e finales

Logo ${match.homeTeam.name} Cercle Brugge 02/12 Koksijde Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Charleroi 03/12 Oostende Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Olsa Brakel 03/12 KV Mechelen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Zulte Waregem 03/12 Lierse SK Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Club Brugge 03/12 Kortrijk Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Lommel United 03/12 AA Gent Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Standard 03/12 Lokeren Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} RC Mechelen 03/12 Anderlecht Logo ${match.awayTeam.name}