Jupiler Pro League  |  speeldag 11

Logo ${match.homeTeam.name} KV Mechelen 21' Cordaro 1-1 einde Anderlecht 62' Defour Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Cercle Brugge 40' (pen) Sukuta-Pasu 1-2 einde Lierse SK 10' Masika | 49' Keita Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Kortrijk 8' 90+3' Santini 2-1 einde Waasland-Beveren 64' (pen) Emond Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Oostende 0-0 einde Moeskroen-Péruwelz Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} AA Gent 44' Foket | 81' Raman 2-2 einde Charleroi 26' 90+4' Tainmont Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Standard 90' Mpoku 1-2 einde Zulte Waregem 21' Bongonda | 88' Troisi Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Lokeren 16' Vanaken 1-3 einde Club Brugge 4' Izquierdo | 73' Gedoz | 90+4' Refaelov Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Racing Genk 3' Mboyo | 7' Gorius | 79' Schrijvers 3-1 einde Westerlo 13' Annys Logo ${match.awayTeam.name}


Tweede klasse  |  Speeldag 12

Logo ${match.homeTeam.name} OH Leuven 1-1 einde Virton Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Dessel Sport 1-3 einde Roeselare Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Antwerp 2-0 einde Heist Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Seraing United 3-1 einde Zaventem Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Eupen 1-1 einde Patro Eisden Maasmechelen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Tubeke 2-2 einde Bergen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} RC Mechelen 2-4 einde Geel Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Eendracht Aalst 0-3 einde Lommel United Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} STVV 6-0 einde WS Brussel Logo ${match.awayTeam.name}


Engeland  |  Speeldag 8

Logo ${match.homeTeam.name} Manchester City 13' 75' 20' (pen) 68' (pen) Agüero 4-1 einde Tottenham Hotspur 15' Eriksen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Everton 18' Jagielka | 48' Lukaku | 76' Coleman 3-0 einde Aston Villa Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Burnley 60' Boyd 1-3 einde West Ham United 49' Sakho | 54' E. Valencia | 70' C. Cole Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Crystal Palace 90' Campbell 1-2 einde Chelsea 6' Oscar | 51' Fàbregas Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Southampton 12' (own) Vergini | 18' 69' Pellè | 37' Cork | 63' (own) Bridcutt | 78' Tadic | 79' Wanyama | 86' Mané 8-0 einde Sunderland Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Arsenal 13' Sánchez | 90+1' Welbeck 2-2 einde Hull City 17' Diamé | 46' Hernández Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Newcastle United 71' Obertan 1-0 einde Leicester City Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Queens Park Rangers 87' 90+2' Vargas 2-3 einde Liverpool 67' (own) Dunne | 90' Philippe Coutinho | 90+5' (own) Caulker Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Stoke City 43' (pen) Adam | 76' Walters 2-1 einde Swansea City 34' (pen) Bony Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} West Bromwich Albion 21:00 Manchester United Logo ${match.awayTeam.name}

Spanje  |  Speeldag 8

Granada CF 0-1 Rayo Vallecano
Levante UD 0-5 Real Madrid
Athletic Club 1-1 Celta de Vigo
Barcelona 3-0 Eibar
Córdoba CF 1-2 Málaga CF
Atlético Madrid 2-0 Espanyol
Deportivo La Coruña 3-0 Valencia CF
Elche CF 0-2 Sevilla
Villarreal CF 2-0 UD Almería
Real Sociedad 20:45 Getafe CF

Duitsland  |  Speeldag 8

Bayern München 6-0 Werder Bremen
Hannover 96 0-3 Borussia Mönchengladbach
VfB Stuttgart 3-3 Bayer Leverkusen
SC Freiburg 1-2 VfL Wolfsburg
1. FC Köln 2-1 Borussia Dortmund
FSV Mainz 05 2-1 FC Augsburg
FC Schalke 04 2-0 Hertha BSC
Hamburger SV 1-1 Hoffenheim
SC Paderborn 3-1 Eintracht Frankfurt

Nederland  |  Speeldag 9

PSV 3-0 AZ
Willem II 1-4 Vitesse
Feyenoord 2-1 Heracles Almelo
FC Twente 1-1 Ajax
NAC Breda 1-1 ADO Den Haag
sc Heerenveen 2-2 SC Cambuur
Go Ahead Eagles 3-2 PEC Zwolle
FC Dordrecht 1-3 FC Utrecht
FC Groningen 1-1 Excelsior

Italie  |  Speeldag 7

AS Roma 3-0 Chievo
Sassuolo 1-1 Juventus
Fiorentina 0-2 Lazio
Verona 1-3 AC Milan
Atalanta 1-0 Parma
Torino 1-0 Udinese
Palermo 2-1 Cesena
Cagliari 2-2 Sampdoria
Internazionale 2-2 Napoli
Genoa 20:45 Empoli

Frankrijk  |  Speeldag 10

RC Lens 1-3 Paris Saint-Germain
FC Lorient 0-1 Saint-Etienne
FC Nantes 1-1 Stade de Reims
Lille OSC 1-2 En Avant Guingamp
FC Metz 0-0 Stade Rennes
AS Monaco 2-0 Évian Thonon Gaillard FC
OGC Nice 0-1 SC Bastia
Olympique Marseille 2-0 Toulouse FC
Girondins Bordeaux 1-1 Caen
Olympique Lyon 5-1 Montpellier

Rusland  |  Speeldag 10

Amkar Perm uitg. Dinamo Moskou
CSKA Moskou 6-0 Koeban Krasnodar
FK Krasnodar 2-2 Zenit St. Petersburg
Lokomotiv Moskou 2-1 Terek Grozny
Ural Yekaterinenburg 2-0 Spartak Moskou
Arsenal Tula 1-1 FK Rostov
FC UFA 15:00 Torpedo Moskou
Roebin Kazan 17:30 Mordovia Saransk

Champions League  |  Speeldag 3 (dinsdag)

Groep E
Logo ${match.homeTeam.name} CSKA Moskou 21/10 Manchester City Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} AS Roma 21/10 Bayern München Logo ${match.awayTeam.name}
Groep F
Logo ${match.homeTeam.name} APOEL Nicosia 21/10 Paris Saint-Germain Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Barcelona 21/10 Ajax Logo ${match.awayTeam.name}
Groep G
Logo ${match.homeTeam.name} FC Schalke 04 21/10 Sporting CP Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Chelsea 21/10 NK Maribor Logo ${match.awayTeam.name}
Groep H
Logo ${match.homeTeam.name} BATE Borisov 21/10 Shakhtar Donetsk Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} FC Porto 21/10 Athletic Club Logo ${match.awayTeam.name}

Belgische clubs in Europa  |  speeldag 2

Groep L
Logo ${match.homeTeam.name} Lokeren 75' De Pauw 1-0 einde Metallist Charkov Logo ${match.awayTeam.name}
Groep G
Logo ${match.homeTeam.name} Feyenoord 48' van Beek | 85' Manu 2-1 einde Standard 66' Viera Logo ${match.awayTeam.name}
Groep B
Logo ${match.homeTeam.name} HJK Helsinki 0-3 einde Club Brugge 20' (own) Heikkinen | 71' De Sutter | 79' De Bock Logo ${match.awayTeam.name}

Voetbal met livestream


Europa League  |  Speeldag 3

Groep A
Logo ${match.homeTeam.name} Borussia Mönchengladbach 23/10 Apollon Limass. Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Villarreal CF 23/10 FC Zürich Logo ${match.awayTeam.name}
Groep B
Logo ${match.homeTeam.name} Club Brugge 23/10 FC Kopenhagen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Torino 23/10 HJK Helsinki Logo ${match.awayTeam.name}
Groep C
Logo ${match.homeTeam.name} Partizan Belgrado 23/10 Besiktas Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Tottenham Hotspur 23/10 Asteras Tripolis Logo ${match.awayTeam.name}
Groep D
Logo ${match.homeTeam.name} Red Bull Salzburg 23/10 Dinamo Zagreb Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Celtic 23/10 Astra Giurgiu Logo ${match.awayTeam.name}
Groep E
Logo ${match.homeTeam.name} PSV 23/10 Panathinaikos Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} GD Estoril Praia 23/10 Dinamo Moskou Logo ${match.awayTeam.name}
Groep F
Logo ${match.homeTeam.name} Dnipro Dnipropetrovsk 23/10 Qarabag Agdam Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Internazionale 23/10 Saint-Etienne Logo ${match.awayTeam.name}
Groep G
Logo ${match.homeTeam.name} Standard 23/10 Sevilla Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} NK Rijeka 23/10 Feyenoord Logo ${match.awayTeam.name}
Groep H
Logo ${match.homeTeam.name} FK Krasnodar 23/10 VfL Wolfsburg Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Lille OSC 23/10 Everton Logo ${match.awayTeam.name}
Groep I
Logo ${match.homeTeam.name} BSC Young Boys 23/10 Napoli Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Slovan Bratislava 23/10 Sparta Praag Logo ${match.awayTeam.name}
Groep J
Logo ${match.homeTeam.name} Steaua Boekarest 23/10 Rio Ave Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Aalborg BK 23/10 Dinamo Kiev Logo ${match.awayTeam.name}
Groep K
Logo ${match.homeTeam.name} PAOK Saloniki 23/10 Fiorentina Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Dinamo Minsk 23/10 En Avant Guingamp Logo ${match.awayTeam.name}
Groep L
Logo ${match.homeTeam.name} Metallist Charkov 22/10 Legia Warschau Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Trabzonspor 23/10 Lokeren Logo ${match.awayTeam.name}

Voorronde EK 2016  |  14 november

Groep D
Logo ${match.homeTeam.name} Georgië 14/11 Polen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Duitsland 14/11 Gibraltar Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Schotland 14/11 Ierland Logo ${match.awayTeam.name}
Groep F
Logo ${match.homeTeam.name} Griekenland 14/11 Faeröer Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Hongarije 14/11 Finland Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Roemenië 14/11 Noord-Ierland Logo ${match.awayTeam.name}
Groep I
Logo ${match.homeTeam.name} Portugal 14/11 Armenië Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Servië 14/11 Denemarken Logo ${match.awayTeam.name}


Beker van België  |  1/8e finales

Logo ${match.homeTeam.name} Cercle Brugge 02/12 Koksijde Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Charleroi 03/12 Oostende Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Olsa Brakel 03/12 KV Mechelen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Zulte Waregem 03/12 Lierse SK Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Club Brugge 03/12 Kortrijk Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Lommel United 03/12 AA Gent Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Standard 03/12 Lokeren Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} RC Mechelen 03/12 Anderlecht Logo ${match.awayTeam.name}