Jupiler Pro League  |  speeldag 14

Logo ${match.homeTeam.name} Zulte Waregem 20:30 Racing Genk Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Anderlecht 01/11 Lokeren Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Standard 01/11 KV Mechelen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Waasland-Beveren 01/11 Oostende Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Cercle Brugge 01/11 Kortrijk Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Lierse SK 02/11 AA Gent Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Charleroi 02/11 Club Brugge Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Westerlo 02/11 Moeskroen-Péruwelz Logo ${match.awayTeam.name}


Nederland  |  Speeldag 11

Ajax 01/11 FC Dordrecht
FC Twente 01/11 sc Heerenveen
Feyenoord 01/11 PEC Zwolle
PSV 01/11 ADO Den Haag
FC Utrecht 02/11 Vitesse
Willem II 02/11 SC Cambuur
AZ 02/11 Excelsior
Go Ahead Eagles 02/11 Heracles Almelo
FC Groningen 02/11 NAC Breda

Italie  |  Speeldag 10

Napoli 01/11 AS Roma
Empoli 01/11 Juventus
Parma 01/11 Internazionale
Sampdoria 02/11 Fiorentina
Torino 02/11 Atalanta
Udinese 02/11 Genoa
Chievo 02/11 Sassuolo
AC Milan 02/11 Palermo
Cesena 03/11 Verona
Lazio 03/11 Cagliari

Tweede klasse  |  Speeldag 14

Logo ${match.homeTeam.name} OH Leuven 20:30 Seraing United Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Dessel Sport 01/11 Lommel United Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Eupen 01/11 Roeselare Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} STVV 01/11 Heist Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} WS Brussel 01/11 Patro Eisden Maasmechelen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Tubeke 01/11 Zaventem Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} RC Mechelen 02/11 Virton Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Antwerp 02/11 Geel Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Eendracht Aalst 02/11 Bergen Logo ${match.awayTeam.name}


Engeland  |  Speeldag 10

Logo ${match.homeTeam.name} Newcastle United 01/11 Liverpool Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Leicester City 01/11 West Bromwich Albion Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Stoke City 01/11 West Ham United Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Hull City 01/11 Southampton Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Everton 01/11 Swansea City Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Arsenal 01/11 Burnley Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Chelsea 01/11 Queens Park Rangers Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Manchester City 02/11 Manchester United Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Aston Villa 02/11 Tottenham Hotspur Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Crystal Palace 03/11 Sunderland Logo ${match.awayTeam.name}

Spanje  |  Speeldag 10

Deportivo La Coruña 20:45 Getafe CF
Granada CF 01/11 Real Madrid
Atlético Madrid 01/11 Córdoba CF
Barcelona 01/11 Celta de Vigo
Real Sociedad 01/11 Málaga CF
Athletic Club 02/11 Sevilla
Villarreal CF 02/11 Valencia CF
Levante UD 02/11 UD Almería
Elche CF 02/11 Espanyol
Rayo Vallecano 03/11 Eibar

Duitsland  |  Speeldag 10

FC Schalke 04 20:30 FC Augsburg
FSV Mainz 05 01/11 Werder Bremen
Hannover 96 01/11 Eintracht Frankfurt
VfB Stuttgart 01/11 VfL Wolfsburg
Hamburger SV 01/11 Bayer Leverkusen
Bayern München 01/11 Borussia Dortmund
Borussia Mönchengladbach 02/11 Hoffenheim
1. FC Köln 02/11 SC Freiburg
SC Paderborn 02/11 Hertha BSC

Frankrijk  |  Speeldag 12

AS Monaco 20:30 Stade de Reims
FC Lorient 01/11 Paris Saint-Germain
FC Metz 01/11 Caen
Montpellier 01/11 Évian Thonon Gaillard FC
OGC Nice 01/11 Olympique Lyon
Lille OSC 01/11 Saint-Etienne
En Avant Guingamp 01/11 SC Bastia
FC Nantes 02/11 Stade Rennes
Girondins Bordeaux 02/11 Toulouse FC
Olympique Marseille 02/11 RC Lens

Rusland  |  Speeldag 12

FK Rostov 17:00 Ural Yekaterinenburg
CSKA Moskou 01/11 Zenit St. Petersburg
Lokomotiv Moskou 02/11 Dinamo Moskou
Mordovia Saransk 02/11 FK Krasnodar
Koeban Krasnodar 02/11 Spartak Moskou
Torpedo Moskou 03/11 Arsenal Tula
Roebin Kazan 03/11 Amkar Perm
Terek Grozny 03/11 FK Oefa

Champions League  |  Speeldag 4 (dinsdag)

Groep A
Logo ${match.homeTeam.name} Malmö FF 04/11 Atlético Madrid Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Juventus 04/11 Olympiakos Piraeus Logo ${match.awayTeam.name}
Groep B
Logo ${match.homeTeam.name} FC Basel 04/11 Loedogorets Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Real Madrid 04/11 Liverpool Logo ${match.awayTeam.name}
Groep C
Logo ${match.homeTeam.name} Zenit St. Petersburg 04/11 Bayer Leverkusen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Benfica 04/11 AS Monaco Logo ${match.awayTeam.name}
Groep D
Logo ${match.homeTeam.name} Arsenal 04/11 Anderlecht Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Borussia Dortmund 04/11 Galatasaray Logo ${match.awayTeam.name}

Belgische clubs in Europa  |  speeldag 3

Groep B
Logo ${match.homeTeam.name} FC Kopenhagen 06/11 Club Brugge Logo ${match.awayTeam.name}
Groep G
Logo ${match.homeTeam.name} Sevilla 06/11 Standard Logo ${match.awayTeam.name}
Groep L
Logo ${match.homeTeam.name} Lokeren 06/11 Trabzonspor Logo ${match.awayTeam.name}

Voetbal met livestream


Europa League  |  Speeldag 4

Groep A
Logo ${match.homeTeam.name} Apollon Limass. 06/11 Borussia Mönchengladbach Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} FC Zürich 06/11 Villarreal CF Logo ${match.awayTeam.name}
Groep B
Logo ${match.homeTeam.name} FC Kopenhagen 06/11 Club Brugge Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} HJK Helsinki 06/11 Torino Logo ${match.awayTeam.name}
Groep C
Logo ${match.homeTeam.name} Besiktas 06/11 Partizan Belgrado Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Asteras Tripolis 06/11 Tottenham Hotspur Logo ${match.awayTeam.name}
Groep D
Logo ${match.homeTeam.name} Dinamo Zagreb 06/11 Red Bull Salzburg Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Astra Giurgiu 06/11 Celtic Logo ${match.awayTeam.name}
Groep E
Logo ${match.homeTeam.name} Dinamo Moskou 06/11 GD Estoril Praia Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Panathinaikos 06/11 PSV Logo ${match.awayTeam.name}
Groep F
Logo ${match.homeTeam.name} Qarabag Agdam 06/11 Dnipro Dnipropetrovsk Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Saint-Etienne 06/11 Internazionale Logo ${match.awayTeam.name}
Groep G
Logo ${match.homeTeam.name} Sevilla 06/11 Standard Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Feyenoord 06/11 NK Rijeka Logo ${match.awayTeam.name}
Groep H
Logo ${match.homeTeam.name} Everton 06/11 Lille OSC Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} VfL Wolfsburg 06/11 FK Krasnodar Logo ${match.awayTeam.name}
Groep I
Logo ${match.homeTeam.name} Napoli 06/11 BSC Young Boys Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Sparta Praag 06/11 Slovan Bratislava Logo ${match.awayTeam.name}
Groep J
Logo ${match.homeTeam.name} Rio Ave 06/11 Steaua Boekarest Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Dinamo Kiev 06/11 Aalborg BK Logo ${match.awayTeam.name}
Groep K
Logo ${match.homeTeam.name} Fiorentina 06/11 PAOK Saloniki Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} En Avant Guingamp 06/11 Dinamo Minsk Logo ${match.awayTeam.name}
Groep L
Logo ${match.homeTeam.name} Legia Warschau 06/11 Metallist Charkov Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Lokeren 06/11 Trabzonspor Logo ${match.awayTeam.name}

Voorronde EK 2016  |  14 november

Groep D
Logo ${match.homeTeam.name} Georgië 14/11 Polen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Duitsland 14/11 Gibraltar Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Schotland 14/11 Ierland Logo ${match.awayTeam.name}
Groep F
Logo ${match.homeTeam.name} Griekenland 14/11 Faeröer Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Hongarije 14/11 Finland Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Roemenië 14/11 Noord-Ierland Logo ${match.awayTeam.name}
Groep I
Logo ${match.homeTeam.name} Portugal 14/11 Armenië Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Servië 14/11 Denemarken Logo ${match.awayTeam.name}


Beker van België  |  1/8e finales

Logo ${match.homeTeam.name} Cercle Brugge 02/12 Koksijde Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Charleroi 03/12 Oostende Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Olsa Brakel 03/12 KV Mechelen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Zulte Waregem 03/12 Lierse SK Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Club Brugge 03/12 Kortrijk Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Lommel United 03/12 AA Gent Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Standard 03/12 Lokeren Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} RC Mechelen 03/12 Anderlecht Logo ${match.awayTeam.name}