Jupiler Pro League  |  Speeldag 8

Logo ${match.homeTeam.name} Excel Moeskroen 0-3 einde Club Brugge 15' 54' Izquierdo | 77' Vossen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Waasland-Beveren 84' (pen) Schrijvers 1-1 einde Lokeren 65' (pen) Skúlason Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} KV Mechelen 6' Verdier | 38' Croizet 2-3 einde Zulte Waregem 51' 88' Lerager | 79' Coopman Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} AA Gent 54' Perbet | 90+5' Schoofs 2-1 einde STVV 69' Peeters Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Charleroi 37' Fall | 85' Bedia 2-1 einde Oostende 83' (pen) Musona Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Standard 7' Raman | 55' Edmilson Junior | 90' Belfodil 3-0 einde Eupen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Kortrijk 5' Totovytskyy | 45+1' Mercier | 55' 62' Saadi 4-1 einde Racing Genk 63' Trossard Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Anderlecht 83' Hanni 1-2 einde Westerlo 63' Heylen | 85' Rommens Logo ${match.awayTeam.name}

Engeland  |  Speeldag 6

Logo ${match.homeTeam.name} Manchester United 22' Smalling | 37' Mata | 40' Rashford | 42' Pogba 4-1 einde Leicester City 59' Gray Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Liverpool 17' Lallana | 30' (pen) 71' (pen) Milner | 36' Mané | 52' Coutinho 5-1 einde Hull City 51' Meyler Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Stoke City 73' Allen 1-1 einde West Bromwich Albion 90+1' Rondón Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Swansea City 13' Llorente 1-3 einde Manchester City 9' 65' (pen) Agüero | 77' Sterling Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Middlesbrough 65' Gibson 1-2 einde Tottenham Hotspur 7' 23' Son H M Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Sunderland 39' 60' Defoe 2-3 einde Crystal Palace 61' Ledley | 76' McArthur | 90+4' Benteke Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Bournemouth 23' Junior Stanislas 1-0 einde Everton Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Arsenal 11' Sánchez | 14' Walcott | 40' Özil 3-0 einde Chelsea Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} West Ham United 0-3 einde Southampton 40' Austin | 62' Tadic | 90+2' Ward-Prowse Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Burnley 38' Hendrick | 50' Keane 2-0 einde Watford Logo ${match.awayTeam.name}

Eerste klasse B  |  Speeldag 7

Logo ${match.homeTeam.name} Roeselare 2-1 einde Union Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Cercle Brugge 2-4 einde OH Leuven Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Lommel United 0-3 einde Lierse SK Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Tubeke 2-2 einde Antwerp Logo ${match.awayTeam.name}

Spanje  |  Speeldag 6

Logo ${match.homeTeam.name} Real Betis 25' Joaquín 1-0 einde Málaga CF Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Eibar 57' (own) Illarramendi | 66' Bébé 2-0 einde Real Sociedad Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Sporting Gijón 0-5 einde Barcelona 29' Suárez | 32' Rafinha | 81' 88' Neymar | 85' Turan Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Athletic Club 26' San José | 66' Balenziaga | 90' (pen) Aduriz 3-1 einde Sevilla 55' Nasri Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Las Palmas 38' Tana | 85' Araujo 2-2 einde Real Madrid 33' Asensio | 67' Benzema Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Leganés 21' Szymanowski 1-2 einde Valencia CF 34' Nani | 52' Suárez Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Atlético Madrid 70' Griezmann 1-0 einde Deportivo La Coruña Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Villarreal CF 5' Pato | 24' (pen) Soriano | 39' Sansone 3-1 einde Osasuna 45+1' (pen) Torres Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Espanyol 0-2 einde Celta de Vigo 90+1' G. Rossi | 90+3' Sisto Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Alavés 52' Edgar | 66' Camarasa | 90+3' Deyverson 3-1 einde Granada CF 78' Kravets Logo ${match.awayTeam.name}

Duitsland  |  Speeldag 5

Borussia Dortmund 3-1 SC Freiburg
Borussia Mönchengladbach 2-0 FC Ingolstadt 04
Hamburger SV 0-1 Bayern München
1. FSV Mainz 05 2-3 Bayer Leverkusen
FC Augsburg 1-0 SV Darmstadt 98
Eintracht Frankfurt 3-3 Hertha BSC
Werder Bremen 2-1 VfL Wolfsburg
Hoffenheim 2-1 FC Schalke 04
1. FC Köln 1-1 RB Leipzig

Italië  |  Speeldag 6

Palermo 0-1 Juventus
Napoli 2-0 Chievo
Torino 3-1 AS Roma
Sassuolo 1-0 Udinese
Lazio 2-0 Empoli
Genoa 1-1 Pescara
Internazionale 1-1 Bologna
Fiorentina 0-0 AC Milan
Crotone 1-3 Atalanta
Cagliari 2-1 Sampdoria

Nederland  |  Speeldag 7

FC Groningen 0-0 Heracles Almelo
ADO Den Haag 0-3 sc Heerenveen
Ajax 5-1 PEC Zwolle
AZ 2-2 Go Ahead Eagles
Excelsior 1-3 PSV
NEC 0-0 Willem II
FC Utrecht 2-0 Sparta Rotterdam
FC Twente 2-1 Vitesse
Feyenoord 5-0 Roda JC Kerkrade

Frankrijk  |  Speeldag 7

Toulouse FC 2-0 Paris Saint-Germain
FC Lorient 1-0 Olympique Lyon
Dijon FCO 3-0 Stade Rennes
Girondins de Bordeaux 0-0 SM Caen
AS Monaco 2-1 Angers SCO
SC Bastia 1-0 En Avant de Guingamp
Montpellier 0-1 FC Metz
AS Saint-Etienne 3-1 Lille OSC
AS Nancy-Lorraine 0-1 OGC Nice
Olympique Marseille 2-1 FC Nantes

Turkije  |  Speeldag 5

Antalyaspor 0-0 Akhisar Belediyespor
Medipol Basaksehir 2-2 Osmanlispor
Trabzonspor 1-0 Atiker Konyaspor
Besiktas 2-2 Galatasaray
Kayserispor 2-1 Çaykur Rizespor
Bursaspor 1-0 Kasimpasa
Gençlerbirligi 2-0 Kardemir Karabükspor
Fenerbahçe 2-1 Gaziantepspor
Adanaspor 3-2 Alanyaspor

Rusland  |  Speeldag 8

CSKA Moskou 1-1 FK Krasnodar
FK Rostov 1-0 Lokomotiv Moskou
FK Orenburg 0-1 Ural Yekaterinenburg
Arsenal Tula 0-0 Terek Grozny
Spartak Moskou 0-1 FK Oefa
Anzji Machatsjkala 2-2 FC Zenit
Amkar Perm 0-0 Krylja Sovjetov
Roebin Kazan 2-1 Tom Tomsk

Belgische clubs in Europa (CL en EL)  | 

Groep G
Logo ${match.homeTeam.name} Club Brugge 0-3 einde Leicester City 5' Albrighton | 29' 61' (pen) Mahrez Logo ${match.awayTeam.name}
Groep C
Logo ${match.homeTeam.name} Anderlecht 15' Teodorczyk | 42' (own) Santos | 78' Capel 3-1 einde FK Qabala 21' Dabo Logo ${match.awayTeam.name}
Groep F
Logo ${match.homeTeam.name} Rapid Wien 52' Schwab | 60' Joelinton | 61' (own) Colley 3-2 einde Racing Genk 30' 90+1' (pen) Bailey Logo ${match.awayTeam.name}
Groep H
Logo ${match.homeTeam.name} Sporting Braga 25' Pinto 1-1 einde AA Gent 7' Milicevic Logo ${match.awayTeam.name}
Groep G
Logo ${match.homeTeam.name} Standard 4' Dossevi 1-1 einde Celta de Vigo 14' G. Rossi Logo ${match.awayTeam.name}

Champions League  |  Speeldag 2 (dinsdag)

Groep E
Logo ${match.homeTeam.name} CSKA Moskou 20:45 Tottenham Hotspur Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} AS Monaco 20:45 Bayer Leverkusen Logo ${match.awayTeam.name}
Groep F
Logo ${match.homeTeam.name} Sporting CP 20:45 Legia Warschau Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Borussia Dortmund 20:45 Real Madrid Logo ${match.awayTeam.name}
Groep G
Logo ${match.homeTeam.name} Leicester City 20:45 FC Porto Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} FC Kopenhagen 20:45 Club Brugge Logo ${match.awayTeam.name}
Groep H
Logo ${match.homeTeam.name} Dinamo Zagreb 20:45 Juventus Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Sevilla 20:45 Olympique Lyon Logo ${match.awayTeam.name}

Europa League  |  Speeldag 2

Groep B
Logo ${match.homeTeam.name} FC Astana 29/09 BSC Young Boys Logo ${match.awayTeam.name}
Groep C
Logo ${match.homeTeam.name} FK Qabala 29/09 1. FSV Mainz 05 Logo ${match.awayTeam.name}
Groep G
Logo ${match.homeTeam.name} Celta de Vigo 29/09 Panathinaikos Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Ajax 29/09 Standard Logo ${match.awayTeam.name}
Groep H
Logo ${match.homeTeam.name} Shakhtar Donetsk 29/09 Sporting Braga Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} AA Gent 29/09 Atiker Konyaspor Logo ${match.awayTeam.name}
Groep I
Logo ${match.homeTeam.name} FK Krasnodar 29/09 OGC Nice Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} FC Schalke 04 29/09 Red Bull Salzburg Logo ${match.awayTeam.name}
Groep J
Logo ${match.homeTeam.name} Slovan Liberec 29/09 PAOK Saloniki Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Fiorentina 29/09 Qarabag Agdam Logo ${match.awayTeam.name}
Groep K
Logo ${match.homeTeam.name} Hapoel Beer Sheva 29/09 Southampton Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Sparta Praag 29/09 Internazionale Logo ${match.awayTeam.name}
Groep L
Logo ${match.homeTeam.name} Steaua Boekarest 29/09 Villarreal CF Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} FC Zürich 29/09 Osmanlispor Logo ${match.awayTeam.name}
Groep A
Logo ${match.homeTeam.name} Manchester United 29/09 Zarya Luhansk Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Fenerbahçe 29/09 Feyenoord Logo ${match.awayTeam.name}
Groep B
Logo ${match.homeTeam.name} Olympiakos Piraeus 29/09 APOEL Nicosia Logo ${match.awayTeam.name}
Groep C
Logo ${match.homeTeam.name} AS Saint-Etienne 29/09 Anderlecht Logo ${match.awayTeam.name}
Groep D
Logo ${match.homeTeam.name} Dundalk 29/09 Maccabi Tel Aviv Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} FC Zenit 29/09 AZ Logo ${match.awayTeam.name}
Groep E
Logo ${match.homeTeam.name} AS Roma 29/09 Astra Giurgiu Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Austria Wien 29/09 Viktoria Plzen Logo ${match.awayTeam.name}
Groep F
Logo ${match.homeTeam.name} Racing Genk 29/09 Sassuolo Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Athletic Club 29/09 Rapid Wien Logo ${match.awayTeam.name}


Croky Cup  |  Achtste finales

Logo ${match.homeTeam.name} Kortrijk 30/11 Excel Moeskroen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} ASV Geel 30/11 Zulte Waregem Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Eupen 30/11 Club Brugge Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Waasland-Beveren 30/11 Racing Genk Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} STVV 30/11 KV Mechelen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Tubeke 30/11 Oostende Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Charleroi 30/11 Anderlecht Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} AA Gent 30/11 Lokeren Logo ${match.awayTeam.name}

League Cup  |  Achtste finales

Logo ${match.homeTeam.name} Arsenal 25/10 Reading Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Liverpool 25/10 Tottenham Hotspur Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Bristol City 25/10 Hull City Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Leeds United 25/10 Norwich City Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Newcastle United 25/10 Preston North End Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} West Ham United 26/10 Chelsea Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Southampton 26/10 Sunderland Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Manchester United 26/10 Manchester City Logo ${match.awayTeam.name}

voorronde WK (Rode Duivels)  |  Speeldag 2

Logo ${match.homeTeam.name} België 07/10 Bosnië-Herzegovina Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Griekenland 07/10 Cyprus Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Estland 07/10 Gibraltar Logo ${match.awayTeam.name}

Voorronde WK 2018  |  6 oktober 2016

Groep D
Logo ${match.homeTeam.name} Oostenrijk 06/10 Wales Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Moldavië 06/10 Servië Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Ierland 06/10 Georgië Logo ${match.awayTeam.name}
Groep G
Logo ${match.homeTeam.name} Macedonië 06/10 Israël Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Italië 06/10 Spanje Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Liechtenstein 06/10 Albanië Logo ${match.awayTeam.name}
Groep I
Logo ${match.homeTeam.name} IJsland 06/10 Finland Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Turkije 06/10 Oekraïne Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Kosovo 06/10 Kroatië Logo ${match.awayTeam.name}


Oefeninterland

Logo ${match.homeTeam.name} België 0-2 einde Spanje 34' 62' (pen) Silva Logo ${match.awayTeam.name}
 

oefeninterlands  |  Rode Duivels

Portugal 2-1 België
Zwitserland 1-2 België
België 1-1 Finland
België 3-2 Noorwegen
België 0-2 Spanje
Nederland 09/11 België