ATP-Antwerpen  |  Eerste ronde

           
EINDE (Bye) Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
  3 4      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  6 6      
  3 7 712    
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  6 5 610    
  6 6      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  1 4      
           
EINDE (Bye) Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
  77 6      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  65 4      
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
  6 4 63    
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  4 6 77    
  4 77 5    
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  6 62 7    
  77 6      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  64 4      
  4 77 77    
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  6 65 62    
           
EINDE (Bye) Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
  2 65      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  6 77      
  4 0      
EINDE (Opg) Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  6 0      
  2 1      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  6 6      
           
EINDE (Bye) Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           

ATP-Moskou  |  Eerste ronde

Pablo Carreno Busta (SPA-1) (Bye)
Andrej Koeznetsov (RUS) Daniil Medvedev (RUS)
Mirza Bašic (BOS-Kwal) Blaž Kavcic (SLO)
Laslo Djere (SER) Paolo Lorenzi (ITA-7) 4-6, 7-6 (11/9), 6-4
Philipp Kohlschreiber (DUI-4) (Bye)
Andreas Seppi (ITA) Jiry Vesely (TSJ) 6-3, 4-1 (Opg)
Yuki Bhambri (IND-Kwal) Roman Safiullin (RUS-WC) 6-2, 6-4
Damir Dzumhur (BOS-6) Thomas Fabbiano (ITA) 6-3, 0-6, 6-2
Dudi Sela (ISR) Borna Coric (KRO) 6-3, 6-2
Rogério Dutra Silva (BRA) Evgeny Donskoy (RUS) 6-3, 7-5
Lukas Rosol (TSJ-Kwal) Konstantin Kravchuk (RUS-WC) 4-6, 6-3, 7-6 (7/3)
Adrian Mannarino (FRA-3) (Bye)
Filip Krajinovic (SER-Kwal) Andrej Roeblev (RUS-5) 7-5, 7-6 (8/6)
Ricardas Berankis (LIT) Dusan Lajovic (SER) 6-3, 7-6 (7/2)
Alexander Bublik (KAZ-LL) Teymuraz Gabashvili (RUS-WC) 6-3, 6-4
Albert Ramos (SPA-2) (Bye)

ATP-Stockholm  |  Eerste ronde

Grigor Dimitrov (BUL-1) (Bye)
Pierre-Hugues Herbert (FRA) Jerzy Janowicz (POL-Kwal)
Viktor Troicki (SER) Simone Bolelli (ITA-Kwal)
Mikael Ymer (ZWE-WC) Mischa Zverev (DUI-5WC)
Jack Sock (VS-3) (Bye)
Jérémy Chardy (FRA) Alessandro Giannessi (ITA) 6-0, 7-5
Elias Ymer (ZWE-WC) Leonardo Mayer (ARG) 6-4, 3-6, 7-5
Fabio Fognini (ITA-6) Malek Jaziri (TUN) 7-5, 6-1
Yuichi Sugita (JAP-7) Denis Istomin (OEZ) 1-6, 6-3, 7-6 (7/4)
Norbert Gombos (SLW) Marcos Baghdatis (CYP) 3-6, 4-5
Marius Copil (ROE) Jan-Lennard Struff (DUI)
Juan Martin Del Potro (ARG-4) (Bye)
Fernando Verdasco (SPA-8) Robin Haase (NED) 6-3, 6-1
Jürgen Zopp (EST-LL) Luckas Lacko (SLW-Kwal) 6-4, 6-7 (1/7), 6-2
Chung Hyeon (ZKO) Márton Fucsovics (HON-Kwal) 6-3, 6-2
Kevin Anderson (ZAF-2) (Bye)