Belgische clubs in Europa  |  speeldag 1

Groep D
Logo ${match.homeTeam.name} Galatasaray 90+1' Yilmaz 1-1 einde Anderlecht 52' Praet Logo ${match.awayTeam.name}
Groep B
Logo ${match.homeTeam.name} Club Brugge 0-0 43' Torino Logo ${match.awayTeam.name}
Groep G
Logo ${match.homeTeam.name} Standard 21:05 NK Rijeka Logo ${match.awayTeam.name}
Groep L
Logo ${match.homeTeam.name} Legia Warschau 21:05 Lokeren Logo ${match.awayTeam.name}

Voetbal met livestream

  • 18/09: Europa League Club-Torino
  • 18/09: Europa League Warschau-Lokeren
  • 24/09: Beker van België
  • 10/10: België-Andorra (EK-kwalificatie)
  • 13/10: Bosnië-België (EK-kwalificatie)

Europa League  |  Speeldag 1

Groep A
Logo ${match.homeTeam.name} Apollon Limass. 10' Papoulis | 41' Gullón 2-0 44' FC Zürich Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Borussia Mönchengladbach 22' Herrmann 1-0 44' Villarreal CF Logo ${match.awayTeam.name}
Groep B
Logo ${match.homeTeam.name} FC Kopenhagen 0-0 43' HJK Helsinki Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Club Brugge 0-0 43' Torino Logo ${match.awayTeam.name}
Groep C
Logo ${match.homeTeam.name} Besiktas 34' Töre 1-0 43' Asteras Tripolis Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Partizan Belgrado 0-0 44' Tottenham Hotspur Logo ${match.awayTeam.name}
Groep D
Logo ${match.homeTeam.name} Dinamo Zagreb 18' 25' Soudani 2-0 43' Astra Giurgiu Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Red Bull Salzburg 37' Alan 1-1 44' Celtic 15' Wakaso Logo ${match.awayTeam.name}
Groep E
Logo ${match.homeTeam.name} Panathinaikos 0-1 44' Dinamo Moskou 41' Kokorin Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} PSV 27' (pen) L. de Jong 1-0 44' GD Estoril Praia Logo ${match.awayTeam.name}
Groep F
Logo ${match.homeTeam.name} Qarabag Agdam 0-0 85' Saint-Etienne Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Dnipro Dnipropetrovsk 0-0 43' Internazionale Logo ${match.awayTeam.name}
Groep G
Logo ${match.homeTeam.name} Sevilla 21:05 Feyenoord Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Standard 21:05 NK Rijeka Logo ${match.awayTeam.name}
Groep H
Logo ${match.homeTeam.name} Everton 21:05 VfL Wolfsburg Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Lille OSC 21:05 FK Krasnodar Logo ${match.awayTeam.name}
Groep I
Logo ${match.homeTeam.name} Napoli 21:05 Sparta Praag Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} BSC Young Boys 21:05 Slovan Bratislava Logo ${match.awayTeam.name}
Groep J
Logo ${match.homeTeam.name} Rio Ave 21:05 Dinamo Kiev Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Steaua Boekarest 21:05 Aalborg BK Logo ${match.awayTeam.name}
Groep K
Logo ${match.homeTeam.name} Fiorentina 21:05 En Avant Guingamp Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} PAOK Saloniki 21:05 Dinamo Minsk Logo ${match.awayTeam.name}
Groep L
Logo ${match.homeTeam.name} Legia Warschau 21:05 Lokeren Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Metallist Charkov 21:05 Trabzonspor Logo ${match.awayTeam.name}

ATP-Metz  |  1/8e finales

  79 6      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  67 4      
  1 3      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  6 6      
  6 7      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  3 5      
  65 6 6    
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  77 3 4    
  6 3 77    
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  3 6 63    
  6 6      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  3 4      
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
  5 1      
live Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  7 5      

WTA-Tokio  |  Kwartfinales

           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           

WTA-Guangzhou  |  Halve finales

Wang Yafan (CHN-WC) Monica Niculescu (ROE)
Timea Bacsinszky (ZWI) Alizé Cornet (FRA-2)

WTA-Seoel  |  Kwartfinales

Agnieszka Radwanska (POL-1) Varvara Lepchenko (VS-5)
Magdalena Rybarikova (SLW-4) Christina McHale (VS)
Kaia Kanepi (EST-6) Maria Kirilenko (RUS-WC)
Nicole Gibbs (VS-Kwal) Karolina Pliskova (TSJ-2)

Jupiler Pro League  |  speeldag 8

Logo ${match.homeTeam.name} Charleroi 19/09 Zulte Waregem Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Moeskroen-Péruwelz 20/09 Racing Genk Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Anderlecht 20/09 Cercle Brugge Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Westerlo 20/09 Lierse SK Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Oostende 20/09 AA Gent Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Waasland-Beveren 21/09 Standard Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Club Brugge 21/09 Kortrijk Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Lokeren 21/09 KV Mechelen Logo ${match.awayTeam.name}


Livestream op Sporza.be

Volg live sport op Sporza.be met de livestream. Hier vindt u het programma voor de komende weken.

  • do 18/09: Europa League: Club-Torino (19u)
  • do 18/09: Europa League: Warschau-Lokeren (21u)
  • zo 21/09: WK wielrennen: ploegentijdrit (m) (14u)
  • ma 22/09: WK wielrennen: tijdrit beloften (m) (14.30u)
  • di 23/09: WK wielrennen: tijdrit elite (v) (14.30u)
  • di 23/09: WK volleybal: Cuba-België (20u)
  • wo 24/09: WK wielrennen: tijdrit elite (m) (14.30u)
  • wo 24/09: WK volleybal: België-Japan (17u)
  • wo 24/09: Bekervoetbal: Antwerp-Zulte Waregem (20.40u)
  • do 25/09: WK volleybal: België-China (20u)
  • vr 26/09: WK wielrennen: Wegrit beloften (m) (14.45u)
  • za 27/09: WK volleybal: Azerbeidzjan-België (10.30u)
  • za 27/09: WK wielrennen: wegrit elite (v) (14.30u)
  • zo 28/09: WK wielrennen: wegrit elite (m) (9.30u)
  • zo 28/09: WK volleybal: België-Puerto Rico (20u)
  • do 02/10: Europa League: Feyenoord-Standard (19u)
  • do 02/10: Europa League: Helsinki-Club Brugge (21u)

Voetbal met livestream

  • 18/09: Europa League Club-Torino
  • 18/09: Europa League Warschau-Lokeren
  • 24/09: Beker van België
  • 10/10: België-Andorra (EK-kwalificatie)
  • 13/10: Bosnië-België (EK-kwalificatie)

Koersen met livestream

  • 21/09 - 28/09: WK wielrennen
  • 05/10: Ronde van Lombardije
  • 12/10: Parijs-Tours

Livestream andere evenementen

  • 23/09 - 12/10: WK volleybal vrouwen