Voorronde EK 2016  |  29 maart

Groep D
Logo ${match.homeTeam.name} Ierland 0-1 43' Polen 27' Peszko Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Georgië 0-2 einde Duitsland 40' Reus | 45' Müller Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Schotland 19' (pen) 35' (pen) Maloney | 30' 78' 90+1' Fletcher | 40' Naismith 6-1 einde Gibraltar 20' L. Casciaro Logo ${match.awayTeam.name}
Groep F
Logo ${match.homeTeam.name} Hongarije 0-0 44' Griekenland Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Noord-Ierland 34' 39' Lafferty 2-1 einde Finland 90+2' Sadik Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Roemenië 22' Keserü 1-0 einde Faeröer Logo ${match.awayTeam.name}
Groep I
Logo ${match.homeTeam.name} Portugal 11' Carvalho 1-0 43' Servië Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Albanië 78' Mavraj | 82' Gashi 2-1 einde Armenië 5' Movsisyan Logo ${match.awayTeam.name}


ATP-Miami  |  1/16e finales

           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
  64 65      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  77 77      
  4 3      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  6 6      
  6 6      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  4 4      
  3 4      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  6 6      
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           

WTA-Miami  |  1/16e finales

           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
  6 3 6    
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  3 6 3    
  4        
live Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  5        
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
  6 7      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  4 5      
  65 66      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  77 78      
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
  5        
live Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  4        
  6 4 6    
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  2 6 2    
  0 4      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  6 6      
  6 77      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  4 63      
  6 1 3    
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  4 6 6    
  6 6      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  0 4      
  0 2      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  6 6      
  7 6      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  5 1      
  0 65      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  6 77      


Koersen met livestream

  • 29/03: Gent-Wevelgem
  • 31/03-02/04: Driedaagse De Panne
  • 05/04: Ronde van Vlaanderen
  • 08/04: Scheldeprijs
  • 12/04: Parijs-Roubaix
  • 15/04: Brabantse Pijl
  • 19/04: Amstel Gold Race
  • 22/04: Waalse Pijl
  • 26/04: Luik-Bastenaken-Luik
  • 28/04-03/05: Ronde van Romandië
  • 09/05-31/05: Giro
  • 26/05-31/05: Ronde van België

Ronde van Catalonië

Rit 7: Barcelona - Barcelona
Ronde van Catalonië

Rittenschema

Rit 1: Calella - Calella 23/03 185 KM Paterski Paterski
Rit 2: Mataró - Olot 24/03 191 KM Valverde Paterski
Rit 3: Girona - Girona 25/03 156 KM Pozzovivo Rolland
Rit 4: Tona - La Molina 26/03 188 KM Van Garderen De Clercq
Rit 5: Alp - Valls 27/03 195 KM Valverde Porte
Rit 6: Cervera - Port Aventura 28/03 194 KM Tsjernetski Porte
Rit 7: Barcelona - Barcelona 11:50 126 KM Valverde Porte

Algemeen

1 AUS Richie Porte SKY 30u30'30"
2 SPA Alejandro Valverde MOV +4"
3 ITA Domenico Pozzovivo ALM +5"
4 SPA Alberto Contador TCS +7"
5 COL Rigoberto Urán EQS +18"
6 ITA Fabio Aru AST +27"
7 COL Darwin Atapuma BMC +33"
8 SPA Rafael Valls LAM +1'35"
9 IER Daniel Martin TCG +1'35"
10 COL Jarlinson Pantano IAM +2'16"

Uitslag rit

1 SPA Alejandro Valverde MOV 2u47'33"
2 FRA Bryan Coquard EUC +0"
3 RUS Sergey Chernetsky KAT +0"
4 COL Jarlinson Pantano IAM +0"
5 FRA Romain Hardy COF +0"
6 SPA José Joaquín Rojas MOV +0"
7 COL Rigoberto Urán EQS +0"
8 ITA Domenico Pozzovivo ALM +0"
9 SPA Rafael Valls LAM +0"
10 ITA Gianluca Brambilla EQS +0"

Livestream op Sporza.be

Volg live sport op Sporza.be met de livestream. Hier vindt u het programma voor de komende weken.

  • zo 29/03: Wielrennen: Gent-Wevelgem (13.30u)
  • zo 29/03: Volleybal: finale Champions League (15.45u)
  • di 31/03: Voetbal: EK-kwalificatie: Israël-België (20.45u)

 

Livestream MX motorcross:

  • 29/03: Argentinië
  • 19/04: Italië (Trentino)
  • 26/04: Nederland (Valkenswaard)
  • 10/05: Spanje
  • 24/05: Groot-Brittannië
  • 31/05: Frankrijk
  • 14/06: Italië (Maggiora)
  • 21/06: Duitsland
  • 05/07: Zweden
  • 12/07: Letland
  • 26/07: Tsjechië
  • 02/08: België
  • 16/08: Brazilië
  • 30/08: Nederland (Assen)
  • 13/09: Mexico
  • 20/09: Verenigde Staten
  • 27/09: Motorcross Naties (Letland)

Voetbal met livestream

  • din 31/03: EK-kwalificatie: Israël-België
  • don 16/04: Kwartfinale EL heen: Club Brugge-Dnjepr
  • don 23/04: Kwartfinale EL terug: Dnjepr - Club Brugge

Koersen met livestream

  • 29/03: Gent-Wevelgem
  • 31/03-02/04: Driedaagse De Panne
  • 05/04: Ronde van Vlaanderen
  • 08/04: Scheldeprijs
  • 12/04: Parijs-Roubaix
  • 15/04: Brabantse Pijl
  • 19/04: Amstel Gold Race
  • 22/04: Waalse Pijl
  • 26/04: Luik-Bastenaken-Luik
  • 28/04-03/05: Ronde van Romandië
  • 09/05-31/05: Giro
  • 26/05-31/05: Ronde van België

Livestream andere evenementen

  • 06/04: bekerfinale basketbal
  • 25/05 - 07/06: Roland Garros