Champions League  |  Speeldag 3 (woensdag)

Groep A
Logo ${match.homeTeam.name} Atlético Madrid 20:45 Malmö FF Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Olympiakos Piraeus 20:45 Juventus Logo ${match.awayTeam.name}
Groep B
Logo ${match.homeTeam.name} Loedogorets 20:45 FC Basel Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Liverpool 20:45 Real Madrid Logo ${match.awayTeam.name}
Groep C
Logo ${match.homeTeam.name} Bayer Leverkusen 20:45 Zenit St. Petersburg Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} AS Monaco 20:45 Benfica Logo ${match.awayTeam.name}
Groep D
Logo ${match.homeTeam.name} Anderlecht 20:45 Arsenal Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Galatasaray 20:45 Borussia Dortmund Logo ${match.awayTeam.name}

WTA-Masters  |  Groepsfase

           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
  6 6      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  4 4      
  6 6      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  2 3      
  0 2      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  6 6      
  1 3      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  6 6      
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
           
Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
           
  64 77 2    
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  77 65 6    
  2 3      
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  6 6      

stand in witte groep

    M sets
1. Agnieszka Radwanska (Pol/WTA-6) 1-0 0-2
2. Caroline Wozniacki (WTA-8) 1-0 2-1
3. Maria Sjarapova (Rus/WTA-2) 0-1 1-2
4. Petra Kvitova (Tsj/WTA-3) 0-1 0-2

Stand in rode groep

    M sets
1. Simona Halep (Roe/WTA-4) 2-0 4-0
2. Serena Williams (VS/WTA-1) 1-1 2-2
3. Ana Ivanovic (Ser/WTA-7) 1-1 2-2
4. Eugenie Bouchard (Can/WTA-5) 0-2 0-4

ATP-Valencia  |  Eerste ronde

David Ferrer (SPA-1) Andreas Seppi (ITA) 2-2
Fernando Verdasco (SPA) Leonardo Mayer (ARG) 6-4, 3-6, 6-3
Thomaz Bellucci (BRA-Kwal) Michail Joezjny (RUS) 7-5, 6-3
Santiago Giraldo (COL) Roberto Bautista (SPA-6) 3-3
Andy Murray (GBR-3WC) Jürgen Melzer (OOS) 6-3, 6-3
Fabio Fognini (ITA) Albert Ramos (SPA-Kwal) 6-4, 6-2
Martin Klizan (SLW) Stefan Kozlov (VS-WC) 6-3, 6-3
Kevin Anderson (ZAF-7) Philipp Kohlschreiber (DUI) 6-3, 6-4
Alexandr Dolgopolov (OEK) Gilles Simon (FRA-8) 6-0, 6-3
Jérémy Chardy (FRA) Malek Jaziri (TUN-Kwal) 6-2, 6-1
Pablo Carreño (SPA-WC) Marcel Granollers (SPA) 6-2, 3-1 (Opg)
Feliciano Lopez (SPA-4) Norbert Gombos (SLW-Kwal) 6-4, 6-4
Tommy Robredo (SPA) John Isner (VS-5) 7-6 (7/3), 6-3
Yen-Hsun Lu (TAI) Guillermo Garcia-Lopez (SPA) 6-2, 6-3
Dušan Lajovic (SER) Joao Sousa (POR) 6-3, 7-6 (10/8)
Pablo Andùjar (SPA) Tomas Berdych (TSJ-2WC) 6-3, 6-2

ATP-Bazel  |  eerste ronde

Roger Federer (ZWI-1) Gilles Muller (LUX)
Denis Istomin (OEZ) Jerzy Janowicz (POL) 6-1, 6-1
Vasek Pospisil (CAN) Jarkko Nieminen (FIN) 6-3, 6-7 (4/7), 6-4
Alexander Zverev (DUI-WC) Grigor Dimitrov (BUL-5)
Michail Koekoesjkin (KAZ) Stanislas Wawrinka (ZWI-3) 6-4, 6-7 (1/7), 6-3
Benjamin Becker (DUI) Gastão Elias (POR-Kwal) 6-3, 6-2
Kenny De Schepper (FRA-Kwal) Federico Delbonis (ARG) 7-6 (7/3), 7-5
Ivo Karlovic (KRO-8) Lukas Rosol (TSJ) 7-6 (7/4), 6-3
David Goffin (BEL-7) Dominic Thiem (OOS) 7-6 (7/4), 6-3
Ivan Dodig (KRO) Marco Chiudinelli (ZWI-WC) 6-4, 6-7 (7/9), 6-4
Donald Young (VS) Carlos Berlocq (ARG) 7-6 (7/5), 6-4
Milos Raonic (CAN-4) Steve Johnson (VS) 7-6 (7/4), 6-4
Ernests Gulbis (LET-6) Borna Coric (KRO-WC) 6-7 (2/7), 2-3
Andrey Golubev (KAZ) Teymuraz Gabashvili (RUS) 6-3, 6-3
Pierre-Hugues Herbert (FRA-Kwal) Edouard Roger-Vasselin (FRA) 6-3, 6-7 (5/7), 7-6 (7/3)
Rafael Nadal (SPA-2) Simone Bolelli (ITA-Kwal) 6-2, 6-2

Belgische clubs in Europa  |  speeldag 3

Groep B
Logo ${match.homeTeam.name} Club Brugge 23/10 FC Kopenhagen Logo ${match.awayTeam.name}
Groep G
Logo ${match.homeTeam.name} Standard 23/10 Sevilla Logo ${match.awayTeam.name}
Groep L
Logo ${match.homeTeam.name} Trabzonspor 23/10 Lokeren Logo ${match.awayTeam.name}

Voetbal met livestream


Europa League  |  Speeldag 3

Groep A
Logo ${match.homeTeam.name} Borussia Mönchengladbach 23/10 Apollon Limass. Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Villarreal CF 23/10 FC Zürich Logo ${match.awayTeam.name}
Groep B
Logo ${match.homeTeam.name} Club Brugge 23/10 FC Kopenhagen Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Torino 23/10 HJK Helsinki Logo ${match.awayTeam.name}
Groep C
Logo ${match.homeTeam.name} Partizan Belgrado 23/10 Besiktas Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Tottenham Hotspur 23/10 Asteras Tripolis Logo ${match.awayTeam.name}
Groep D
Logo ${match.homeTeam.name} Red Bull Salzburg 23/10 Dinamo Zagreb Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Celtic 23/10 Astra Giurgiu Logo ${match.awayTeam.name}
Groep E
Logo ${match.homeTeam.name} PSV 23/10 Panathinaikos Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} GD Estoril Praia 23/10 Dinamo Moskou Logo ${match.awayTeam.name}
Groep F
Logo ${match.homeTeam.name} Dnipro Dnipropetrovsk 23/10 Qarabag Agdam Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Internazionale 23/10 Saint-Etienne Logo ${match.awayTeam.name}
Groep G
Logo ${match.homeTeam.name} Standard 23/10 Sevilla Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} NK Rijeka 23/10 Feyenoord Logo ${match.awayTeam.name}
Groep H
Logo ${match.homeTeam.name} FK Krasnodar 23/10 VfL Wolfsburg Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Lille OSC 23/10 Everton Logo ${match.awayTeam.name}
Groep I
Logo ${match.homeTeam.name} BSC Young Boys 23/10 Napoli Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Slovan Bratislava 23/10 Sparta Praag Logo ${match.awayTeam.name}
Groep J
Logo ${match.homeTeam.name} Steaua Boekarest 23/10 Rio Ave Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Aalborg BK 23/10 Dinamo Kiev Logo ${match.awayTeam.name}
Groep K
Logo ${match.homeTeam.name} PAOK Saloniki 23/10 Fiorentina Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Dinamo Minsk 23/10 En Avant Guingamp Logo ${match.awayTeam.name}
Groep L
Logo ${match.homeTeam.name} Metallist Charkov 18:00 Legia Warschau Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Trabzonspor 23/10 Lokeren Logo ${match.awayTeam.name}

Livestream op Sporza.be

Volg live sport op Sporza.be met de livestream. Hier vindt u het programma voor de komende weken.

  • zo 19/10: Veldrijden: WB in Valkenburg (15u)

Voetbal met livestream


Veldritten met livestream

  • 19/10: WB in Valkenburg (Ned)
  • 01/11: Koppenbergcross (Oudenaarde)
  • 11/11: Jaarmarktcross (Niel)
  • 22/11: WB in Koksijde
  • 29/11: WB in Milton Keynes (GBr)
  • 30/11: Flandriencross (Hamme)
  • 06/12: GP Hasselt
  • 07/12: Druivenveldrit (Overijse)
  • 13/12: Scheldecross (Antwerpen)
  • 20/12: GP Essen
  • 21/12: WB in Namen
  • 26/12: WB in Heusden-Zolder
  • 30/12: Azencross (Loenhout)
  • 01/01: GP Sven Nys (Baal)
  • 11/01: BK veldrijden (Erpe-Mere)
  • 25/01: WB in Hoogerheide (Ned)
  • 31/01-01/02: WK veldrijden (Tabor, Tsjechië)
  • 07/02: Krawatencross (Lille)
  • 22/02: Sluitingsprijs (Oostmalle)

Livestream andere evenementen

Koersen met livestream