Jupiler Pro League  |  Play-offs

Play-off I
Logo ${match.homeTeam.name} Lokeren 39' Vanaken | 61' Harbaoui | 81' De Pauw 3-2 einde Zulte Waregem 19' Bongonda | 79' (own) Scholz Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Club Brugge 14:30 Standard Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Racing Genk 18:00 Anderlecht Logo ${match.awayTeam.name}
Groep A
Logo ${match.homeTeam.name} Waasland-Beveren 75' 90+2' Trickovski 2-4 einde AA Gent 4' Kage | 32' 62' 77' Habibou Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Lierse SK 0-2 einde Oostende 76' 79' Schmisser Logo ${match.awayTeam.name}
Groep B
Logo ${match.homeTeam.name} Charleroi 73' 76' Tainmont 2-0 einde Cercle Brugge Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} KV Mechelen 30' Trajkovski | 35' Bateau 2-1 einde Kortrijk 50' (pen) Santini Logo ${match.awayTeam.name}

Stand Play-off I

  Ploeg M P
1 Standard 4 39
2 Club Brugge 4 38
3 Zulte Waregem 5 37
4 Anderlecht 4 36
5 Lokeren 5 31
6 Racing Genk 4 25

Standen Play-off II

Groep A
  Ploeg M P
1 Oostende 4 10
2 AA Gent 4 6
3 Waasland-Beveren 4 4
4 Lierse SK 4 3
Groep B
  Ploeg M P
1 Charleroi 4 10
2 Kortrijk 4 7
3 KV Mechelen 4 6
4 Cercle Brugge 4 0

Beker van België (basketbal)  |  Finale

Logo ${match.homeTeam.name} Oostende 15:00 Antwerp Giants Logo ${match.awayTeam.name}

Engeland  |  speeldag 35

Logo ${match.homeTeam.name} Tottenham Hotspur 35' Paulinho | 48' Kane | 62' Kaboul 3-1 einde Fulham 37' Sidwell Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Aston Villa 0-0 einde Southampton Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Newcastle United 23' Ameobi 1-2 einde Swansea City 45+2' 90+2' (pen) Bony Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Cardiff City 51' (pen) Whittingham 1-1 einde Stoke City 45+3' (pen) Arnautovic Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} West Ham United 0-1 einde Crystal Palace 59' (pen) Jedinak
Logo ${match.homeTeam.name} Chelsea 12' Eto'o 1-2 einde Sunderland 18' Wickham | 82' (pen) Borini Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Norwich City 54' Hooper | 77' Snodgrass 2-3 einde Liverpool 4' 62' Sterling | 11' Suarez Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Hull City 0-3 einde Arsenal 31' Ramsey | 45' 54' Podolski Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Everton 28' (pen) Baines | 43' Mirallas 2-0 einde Manchester United Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Manchester City 21:00 West Bromwich Albion Logo ${match.awayTeam.name}

klassement

  Ploeg M P
1 Liverpool 35 80
2 Chelsea 35 75
3 Manchester City 33 71
4 Arsenal 35 70
5 Everton 35 69
6 Tottenham Hotspur 35 63
7 Manchester United 34 57
8 Southampton 35 49
9 Newcastle United 35 46
10 Stoke City 35 44
11 Crystal Palace 35 43
12 West Ham United 35 37
13 Swansea City 35 36
14 Hull City 34 36
15 Aston Villa 34 35
16 West Bromwich Albion 33 33
17 Norwich City 35 32
18 Cardiff City 35 30
19 Fulham 35 30
20 Sunderland 34 29

Spanje  |  speeldag 34

Atlético Madrid 2-0 Elche CF
Osasuna 1-1 Valencia CF
Levante UD 0-0 Getafe CF
Real Sociedad 2-1 Espanyol
UD Almería 2-4 Celta de Vigo
Rayo Vallecano 3-1 Real Betis
Sevilla 4-0 Granada CF
Barcelona 2-1 Athletic Club
Málaga CF 22:00 Villarreal CF
Real Valladolid 07/05 Real Madrid

Duitsland  |  speeldag 31

Eintracht Frankfurt 2-3 Hannover 96
SC Freiburg 4-2 Borussia Mönchengladbach
Borussia Dortmund 4-2 FSV Mainz 05
FC Augsburg 0-0 Hertha BSC
Eintracht Braunschweig 0-2 Bayern München
Werder Bremen 3-1 Hoffenheim
Hamburger SV 1-3 VfL Wolfsburg
1. FC Nürnberg 1-4 Bayer Leverkusen
VfB Stuttgart 3-1 FC Schalke 04

Nederland  |  speeldag 33

PEC Zwolle 27/04 PSV
Heracles Almelo 27/04 Ajax
Vitesse 27/04 Go Ahead Eagles
ADO Den Haag 27/04 AZ
NEC 27/04 FC Twente
NAC Breda 27/04 RKC Waalwijk
Roda JC Kerkrade 27/04 FC Groningen
Feyenoord 27/04 SC Cambuur
sc Heerenveen 27/04 FC Utrecht

Italie  |  speeldag 34

Catania 2-1 Sampdoria
Udinese 1-1 Napoli
AC Milan 3-0 Livorno
Parma 0-2 Internazionale
Atalanta 1-2 Verona
Chievo 0-1 Sassuolo
Genoa 1-2 Cagliari
Lazio 3-3 Torino
Juventus 1-0 Bologna
Fiorentina 0-1 AS Roma

Frankrijk  |  speeldag 34

Saint-Etienne 0-0 Stade Rennes
AS Monaco 1-0 OGC Nice
Valenciennes 2-6 FC Nantes
Stade de Reims 0-1 FC Sochaux
Girondins Bordeaux 5-1 En Avant Guingamp
FC Lorient 4-4 Montpellier
SC Bastia 2-1 Ajaccio AC
Olympique Marseille 0-0 Lille OSC
Paris Saint-Germain 23/04 Évian Thonon Gaillard FC
Toulouse FC 23/04 Olympique Lyon

Rusland  |  speeldag 26

Amkar Perm 0-2 Ural Yekaterinenburg
Tom Tomsk 2-0 Krylja Sovjetov
Lokomotiv Moskou 2-1 Terek Grozny
Anzji Machatsjkala 1-2 Zenit St. Petersburg
Roebin Kazan 2-1 Spartak Moskou
Dinamo Moskou 1-2 FK Krasnodar
Koeban Krasnodar 0-4 CSKA Moskou
FC Volga Nizjni Novgorod 17:00 FK Rostov

Tweede klasse  |  speeldag 33

Logo ${match.homeTeam.name} Heist 3-0 einde Roeselare Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Wezet 0-3 einde Hoogstraten Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Lommel United 1-0 einde Virton Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Eendracht Aalst 0-2 einde WS Brussel Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Geel 3-0 einde Boussu-Dour Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Eupen 1-0 einde RWDM Brussels Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Antwerp 1-0 einde Dessel Sport Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Moeskroen-Péruwelz 0-1 einde Westerlo Logo ${match.awayTeam.name}
Logo ${match.homeTeam.name} Tubeke 0-1 einde STVV Logo ${match.awayTeam.name}

ATP-Monte Carlo  |  Finale

  4 77 6    
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  6 65 2    

WTA-Kuala Lumpur  |  Finale

  7 5 64    
EINDE Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5
  5 7 77    

Livestream op Sporza.be

Volg live sport op Sporza.be met de livestream. Hier vindt u het programma voor de komende weken.

  • ma 21/04: Basketbal Beker van België: Finale (14.45u)
  • wo 23/04: Wielrennen: Waalse Pijl (13.40u)
  • do 24/04: Europa League halve finale (20.40u)
  • zo 27/04: Wielrennen: Luik-Bastenaken-Luik (12.40u)

Koersen met livestream

  • 20/4: Amstel Gold Race
  • 23/4: Waalse Pijl
  • 27/4: Luik-Bastenaken-Luik