Vlaamse topsporters maken ons nieuwsgierig met Time Out-gebaar

do 28/01/2016 - 11:52 Sinds gisteren duiken er her en der op sociale media foto's op van Vlaamse topsporters en toptrainers die het time-out-gebaar maken met de hashtag #TOPindesport. "Om jullie curiositeit te wekken", vertelt pistier Kenny De Ketele aan onze redactie. Dat is dan alvast gelukt. Maar waarom? Dat wou hij niet kwijt: "Later deze week wordt er een campagne gelanceerd."

Een overzicht van de Time Out-foto's:

Called a #TimeOut mid-air today! #TOPindesport 📷: @peetupiiroinen #GoPro @absolutpark

Een foto die is geplaatst door Seppe Smits (@seppe.smits) op

Ik doe mee aan een Time Out! #TOPindesport

Een foto die is geplaatst door Eline Berings (@elineberings) op

Time Out! #TOPindesport #triathlon

Een foto die is geplaatst door Simon De Cuyper (@simondecuyper) op

STVV doet mee aan een Time Out #TOPindesport

Posted by STVV on Wednesday, January 27, 2016

Time Out! #TOPindesport 📷: @frederikadriaensens

Een foto die is geplaatst door Bart Swings (@bart_swings) op

Wij doen mee aan een Time Out #TOPindesport

Een foto die door belredpanthers is geplaatst op

Ik doe mee aan een Time Out #TOPindesport

Een foto die is geplaatst door Jorik Hendrickx (@jorikhendrickx) op

@elineberings en ikzelf doen ook mee aan een Time Out! #TOPindesport

Een foto die is geplaatst door Axelle Dauwens (@axelledauwens) op

Ook ik doe mee aan een Time-Out. #TOPindesport #topsportdefensie

Een foto die is geplaatst door Elke Vanhoof (@elkevanhoof91) op

Wij doen mee aan een Time Out #TOPindesport

Een foto die is geplaatst door Britt Herbots (@brittherbots4) op

Ik doe mee aan een Time Out #TOPindesport

Een foto die is geplaatst door Louise Versavel (@louiseversavel) op

Wij doen mee aan een Time Out #TOPindesport #tshvl #topsportschoolgent #meerkamp

Een foto die is geplaatst door Cedric Nolf (@cedricnolf) op

Wij doen mee aan een Time Out #TOPindesport #golfvlaanderen #vvgtopsportschool

Posted by Golfvlaanderen.be on Wednesday, January 27, 2016